Czas na konkurs indywidualny na Wielkiej Krokwi. Kto faworytem bukmacherów?

0

Reprezentacja Polski w sobotnim konkursie drużynowym w Zakopanem stanęła na najniższym stopniu podium – bez wątpienia apetyty kibiców rozbudził Dawid Kubacki, który utrzymał wysoką formę zaprezentowaną w Predazzo. 28-latek nie tylko był najmocniejszym punktem naszego zespołu, ale również w drugiej serii za sprawą skoku na 143,5 metra pobił rekord skoczni! Kubacki, patrząc na biało-czerwonych, jest wyraźnie w najlepszej dyspozycji, dlatego nie jest zaskoczeniem, że z jego startem w niedzielnym konkursie wiąże się największe nadzieję.

Świetne skoki Kubackiego zostały docenione również przez bukmacherów, bowiem to własnie on jest ich faworytem do triumfu w konkursie indywidualnym w Zakopanem. STS na jego wygraną wystawił kurs 3,0. Na jego obecność na podium widnieje współczynnik 1,50, a w pierwszej „szóstce” 1,15.

Po kilku gorszych startach zdecydowanie spadły notowania lidera klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, czyli Ryoyu Kobayashiego. Obstawiając jego wygraną w Zakopanem u bukmachera Fortuna można skorzystać z wysokiego kursu (6,0). Jeszcze większy współczynnik widnieje na zwycięstwo Kamila Stocha. Za jego wiktorię forBET płaci 13,0.

W pierwszej serii niedzielnych zawodów na Wielkiej Krokwi wystąpi aż 11 reprezentantów Polski – wszyscy, którzy stanęli na starcie kwalifikacji. Bukmacher Fortuna wystawił specjalną ofertę, w której można typować liczbę biało-czerwonych w drugiej serii. Kursy prezentują się następująco: czterech polaków w najlepszej „30” – 1,20, pięciu – 1,50, sześciu – 1,97, siedmiu – 2,60.

Początek konkursu indywidualnego zaplanowano na godzinę 16:00. Natomiast o 15:00 ma się rozpocząć seria próbna.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia