Derby Barcelony – „Barca” wyraźnym faworytem bukmacherów

0

Chociaż wydaje się, że dla kibiców FC Barcelona najważniejszym starciem jest mecz z Realem Madryt, to jednak popularne „El Classico” jest stawiane na równi z innym spotkaniem. Mianowicie z Espanyolem, które jest derbami miasta Barcelona. Owszem – mecz ten nie równa się rangą z pojedynkiem z „Królewskimi”, to jednak dla mieszkańców Katalonii jest on bardzo ważny.

Sobotnie spotkanie odbędzie się na Camp Nou, co natychmiast powoduje konieczność przywołania jednej statystyki – ostatnie 11 meczów na tym stadionie kończyło się wygraną FC Barcelona. Nie napawa to optymizmem dla piłkarzy Espanyolu, który poza tym nie jest w wyśmienitej formie. W ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz zaznali smaku wygranej, a w tabeli są notowani na 13. miejscu.

1,18 – to kurs, który bukmacher Fortuna wystawił na wygraną gospodarzy. Natomiast na remis wynosi on 8,0, a w przypadku typowania triumfu spisywanego na starty Espanyolu można skorzystać z współczynnika 16,0. Dla porównania, takie kursy wystawiono w ofercie bukmachera LVBet: Barcelona – 1,18, remis – 7,30, Espanyol – 14,0.

Espanyol w ostatnich pięciu spotkaniach tylko raz zdołał trafić do siatki odwiecznych rywali. Jak będzie tym razem? Typując, że uda im się to na Camp Nou, bukmacher STS oferuje kurs 1,7. Natomiast, jeśli piłkarze tego klubu nie znajdą przepisu na pokonanie bramkarza Barcelony, trafiony zostanie współczynnik 2,05.

Mecz na Camp Nou rozpocznie się o godzinie 16:45. Zostanie rozegrany przy pełnych trybunach.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia