Fortuna i PZN przedłużają umowę. Bonusy na skoki w Fortunie 

0
Źródło: pzn.pl
Źródło: pzn.pl

Bukmacher Fortuna przedłużył umowę sponsoringową z Polskim Związkiem Narciarskim aż do końca sezonu 2021/2022. Tym samym Fortuna nadal będzie posiadać tytuł oficjalnego sponsora Reprezentacji Polski w skokach narciarskich – przez następne 2 lata. Moment ogłoszenia decyzji o kontynuacji współpracy jest nieprzypadkowy, nowy sezon FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich rozpoczyna się już w ten weekend. Pierwsze konkursy (drużynowy i indywidualny) odbędą się na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. 

Współpraca Fortuny i PZN 

Jak przyznaje Konrad Komarczuk, prezes Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., decyzja o przedłużeniu umowy sponsoringowej była dla kierownictwa firmy oczywista. Bukmacher jest bardzo zadowolony z efektów dotychczasowej współpracy z PZN i to na wszystkich polach. Polscy skoczkowie narciarscy już od dawna należą do ścisłej światowej czołówki i dają kibicom w Polsce wiele powodów do radości. Dlatego bukmacher Fortuna chce nadal wspierać polską reprezentację w walce o kolejne trofea. Jak podkreśla Komarczuk, branża bukmacherska i skoki narciarskie mają ze sobą wiele wspólnego: są tam, gdzie silne emocje, pragną ich dostarczać i im towarzyszyć. Prezes Fortuny dodaje też, że w ciągu ostatnich 2 lat zakłady bukmacherskie na skoki narciarskie stały się wśród graczy tego bukmachera wyjątkowo popularne. Okazuje się, że w sezonie zimowym to właśnie ta dyscyplina sportowa jest drugim najczęściej wybieranym przez typerów sportem. 

Zadowolenia z przedłużenia współpracy nie kryje również prezes PZN, Apoloniusz Tajner. Deklaruje on, że stabilizacja w dzisiejszych czasach jest bardzo ważna i Związek mocno ją docenia. Tajner mówi też, że rozpoczęcie 2 lata temu współpracy z bukmacherem Fortuna, czyli jednym z największych operatorów zakładów bukmacherskich w Polsce, okazało się sukcesem, który przyniósł obopólne korzyści. 

Jak zapowiada Fortuna, towarzyszące rozpoczynającemu się sezonowi FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich działania reklamowe i promocyjne bukmachera obejmą też kampanię TV, reklamy online i w prasie, a także akcje specjalne w mediach społecznościowych. 

Promocje na skoki narciarskie w Fortunie 

Z okazji przedłużenia sponsoringu Reprezentacji Polski w skokach narciarskich oraz rozpoczęcia nowego sezonu tego sportu bukmacher Fortuna przygotował dla swoich graczy wiele atrakcyjnych bonusów i promocji. Obok jednorazowych akcji promocyjnych, takich jak np. gwarantowane bonusy przyznawane w zamian za obstawianie skoków narciarskich, w ofercie Fortuny znalazła się też promocja długoterminowa.  

Konkurs „Turniej Najwyższych Kursów” to ranking dla 30 najlepszych graczy, którzy typują wyniki rywalizacji na skoczniach narciarskich. W promocji udział biorą zakłady postawione na skoki narciarskie (a także skoki + Happy Hours albo skoki + AKO BONUS). W każdy weekend PŚ w skokach 30 najlepszych graczy (30 kuponów wygranych po najwyższym kursie) zostanie nagrodzonych punktami FKP. Liczba punktów zależna będzie od zajętego miejsca. Do konkursu zaliczają się zakłady Solo i AKO (z wykluczeniem Maxikombi) z oferty przedmeczowej postawione przez stronę internetową, aplikację mobilną lub w punktach naziemnych. Gracze mogą rywalizować na każdym etapie konkursu, gdyż punkty z poszczególnych konkursów będą sumowane. Typerzy z TOP 30 klasyfikacji generalnej zostaną na sam koniec promocji nagrodzeni punktami FKP w zależności od miejsca, które zajmą.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia