HSV przypomni o sobie w Pucharze Niemiec? Oferta bukmacherów na mecz z Nurnberg

0

Pucharowe rozgrywki krajowe to bez wątpienia ogromna okazja dla zespołów z niższych lig, które mogą zaprezentować się w starciach z drużynami z elity oraz, co najważniejsze – zasilić klubowy budżet. Tajemnicą nie jest, iż jest to także szansa dla samych zawodników, którzy dobrymi występami mogą przyciągnąć na siebie uwagę lepszych zespołów. Powyższe argumenty niech będą najlepszym potwierdzeniem tego, że rywalizacja w 1/8 finale Pucharu Niemiec będzie niezwykle ciekawa..

Jednym z zespołów, który we wtorek powalczy o miejsce w najlepszej „ósemce” Pucharu Niemiec, będzie Hamburger SV. HSV jeszcze do niedawna było drużyną z Bundesligi, ale po kilku latach kryzysu, w końcu przyszedł czas na spadek. Klub z Hamburga na zapleczu radzi sobie jednak bardzo dobrze – po 20. kolejkach na swoim koncie ma 40 punktów, co pozwala liderować w tabeli i coraz poważniej myśleć o powrocie na najwyższy szczebel rozgrywkowy.

Podopieczni Hannesa Wolfa mają także szanse na dobry wynik w krajowym pucharze – już za kilkanaście godzin czeka ich mecz z zespołem z Norymbergi. Mimo, że oba zespoły dzieli jeden poziom rozgrywkowy (Nurnberg jest 17. drużyną w Bundeslidze), to jednak bukmacherzy faworyzują HSV. W Fortunie kurs na ich wygraną wynosi 2,12. Natomiast współczynnik na triumf Nurnberg to 3,55, a na remis 3,35.

Pomijając jedno spotkanie z 2013 roku, w ostatnich pięciu meczach tych zespołów nie padały więcej niż trzy bramki. Oto oferta bukmachera Milenium na gole: 1,5 bramki: powyżej – 1,27, poniżej – 3,20, 2,5 bramki: powyżej – 1,90, poniżej – 1,74, 3,5 bramki: powyżej – 3,60, poniżej – 1,22.

Mecz 1/8 finału Pucharu Niemiec odbędzie się w Hamburgu na Volksparkstadion. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 18:30.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia