Ile medali na MŚ zdobędą Stoch i Kobayashi? Bukmacher forBET i jego oferta specjalna

0

Coraz bliżej startu zmagań skoczków podczas mistrzostw świata w narciarstwie alpejskim w Seefeld. Już za kilka godzin (14:30) rozpoczną się kwalifikacje do pierwszego konkursu indywidualnego, który odbędzie się na dużej skoczni w Innsbrucku. Wspomniany konkurs odbędzie się w sobotę, a reprezentacje o drużynowe medale powalczą w niedzielę.

Bukmacher forBET, poza tradycyjną ofertą, przygotował także ofertę specjalną. Typować można między innymi liczbę medali, którą wybrani skoczkowie zdobędą indywidualnie. W przypadku Kamila Stocha jest to: powyżej 0,5 złotych medali – 1,83, poniżej 0,5 złotych medali – 1,83. Jeśli chodzi o sumę wszystkich medali, to oferta prezentuje się następująco: powyżej 0,5 medali – 1,20, poniżej 0,5 medali – 3,85, powyżej 1,5 medali – 2,05, poniżej 1,5 medali – 1,65.

Takie same zdarzenia widnieją przy nazwisku jednego z głównych faworytów do zwycięstw w konkursach indywidualnych – Ryoyu Kobayashiego. Powyżej 0,5 złotych medali – 2,03, poniżej 0,5 złotych medali – 1,63.

Który skoczek wyjedzie z Austrii z większą liczbą indywidualnych medali – Stoch czy Kobayashi? Faworytem forBET jest reprezentant Polski – kurs na niego wynosi 1,67. W przypadku japońskiego zawodnika jest to 2,03.

Bukmacher umożliwił również typowanie tego, jak będzie wyglądać tabela medalowa (sześć konkursów u mężczyzn i u kobiet). Ze względu na fakt, iż polskie skoczkinie nie należą do światowej czołówki, naszym reprezentantom będzie trudno o triumf w tej klasyfikacji (kurs wynosi 6,00). Największe szanse na to daje się reprezentacji Niemiec, na którą forBET wystawił współczynnik 1,45.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia