Jaki skład wybierze Stefan Horngacher? Kursy bukmacherów

0

Już 20 lutego rozpoczną się mistrzostwa świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w Seefeld. Skoczkowie właściwą część zmagań rozpoczną w sobotę 23 lutego, kiedy to skoczkowie o medale powalczą w konkursie indywidualnym na dużej skoczni. Natomiast dzień później dojdzie do rywalizacji drużynowej, w której najwięcej niewiadomych. Nadal nieznany jest skład reprezentacji Polski, w którym przystąpi ona do tych zawodów.

Co do tego, że w kadrze Horngachera jest trzech pewniaków, nie ma jakichkolwiek wątpliwości. Są to Kamil Stoch, Piotr Żyła i Dawid Kubacki. Jedyną niewiadomą jest czwarty skoczek. Trener polskiej kadry ma do wyboru Stefana Hulę i Jakuba Wolnego. Faworytem do wejścia do „czwórki”, która wystąpi w konkursie drużynowym, jest ten drugi, lecz jego sytuację skomplikowała choroba.

Polskie media poinformowały, że 23-latek z powodu choroby noc z poniedziałku na wtorek spędził w izolatce. Nie wziął on także udziału we wtorkowym treningu, ale Horngacher liczy, że w środę pojawi się na Bergisel i odda skoki.

Mimo problemów Wolnego u bukmachera forBET najbardziej realnym wariantem jest następujący skład Polski na konkurs drużynowy: Stoch, Żyła, Kubacki, Wolny – kurs to 1,18. Typując, że miejsce Wolnego zajmie Hula, można skorzystać z kursu 4,0. Wybierając zdarzenie „inny skład” – współczynnik wynosi 51,0.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia