Jakie szanse dają bukmacherzy Hurkaczowi w starciu z Federerem?

0

Hubert Hurkacz obecnie rozgrywa najlepszy turniej w karierze i w Indian Wells jest już w ćwierćfinale. Dla Polaka to ogromne osiągnięcie, za które zostanie nagrodzony w wspaniały sposób. Reprezentant Polski o awans do kolejnej fazy powalczy z jednym z najwybitniejszych zawodników świata – Rogerem Federerem.

Gdyby wziąć pod uwagę kursy wystawiane przez bukmacherów na mecze z udziałem Hurkacza, to w Indian Wells tylko raz wygrał spotkanie, w którym był faworytem – przeciwko Donaldowi Young. Natomiast w starciach z Lucasem Pouille, Keiem Nishikorim oraz Denisem Shapovalovem sprawił niespodziankę, bowiem znalazł sposób na pokonanie wyżej notowanych rywali.

O ile poprzednie wygrane Hurkacza były po prostu niespodziewane, tak potencjalne pokonanie Federera byłoby rozpatrywane w ramach jednej z największych sensacji tego sezonu. Wszystko ze względu na fakt tego, kim jest Szwajcar – przez wiele lat był liderem rankingu ATP, a na swoim koncie ma 100. wygranych turniejów. Co więcej: świetnie radzi sobie w tym sezonie, w którym tylko raz zaznał smaku porażki!

Bukmacherzy biorąc pod uwagę powyższe statystyki wystawili bardzo jednostronną ofertę. Bukmacher STS na wygraną Szwajcara oferuje kurs 1,08 – tymczasem na triumf Hurkacza widnieje współczynnik 6,70. Z niskiego kursu można również skorzystać typując wiktorię popularnego „Maestro” w dwóch setach – w Fortunie jest to 1,25. Natomiast współczynnik na urwanie seta przez reprezentanta Polski to 3,50. Starcie polsko-szwajcarskie zaplanowano na kort centralny w Indian Wells. Początek o godzinie 19:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia