Krajobraz na półmetku Raw Air – bukmacherzy stawiają na Johanssona

0

Za nami 7 z 15 serii konkursowych, które zaliczają się do norweskiego cyklu Raw Air. Tym samym śmiało można stwierdzić, że skoczkowie są w połowie zmagań. Obecnie najwięcej punktów zgromadził Robert Johansson, który zarazem jest głównym faworytem do końcowego triumfu.

We wtorek odbył się konkurs w Lillehammer, gdzie najlepszy okazał się Stefan Kraft. Na podium zameldowali się również Robert Johansson i Ryoyu Kobayashi, Najlepszy z Polaków był Kamil Stoch, który minimalnie okazał się gorszy od Japończyka. W pierwszej dziesiątce uplasował się także Dawid Kubacki, który zajął ósmą pozycję.

Zgodnie z tym, co widzimy na załączonym obrazku, Johansson ma ponad 13 punktów przewagi nad Stefanem Kraftem w klasyfikacji Raw Air. To właśnie reprezentantowi Norwegii daje się największe szanse na triumf w tym cyklu. Bukmacher forBET na jego końcowy triumf wystawił współczynnik 1,70. W przypadku Stefana Krafta wynosi on 2,55, a Ryoyu Kobayashi’ego 6,50. Niskie są notowania Stocha i trudno się temu dziwić. Polak do lidera traci 96,3 punktów, a kurs na potencjalne wygranie Raw Air to 75,0.

Bukmacher forBET w swojej ofercie przygotował także kursy na bezpośrednie wyniki pomiędzy skoczkami na koniec Raw Air. Oto wybrane pary: Kamil Stoch – Markus Eisenbichler (1,25 – 3,45), Ryoyu Kobayashi – Stefan Kraft (3,45 – 1,25), Johan Andre Forfang – Kamil Stoch (1,65 – 2,05).

W ramach Raw Air odbędą się jeszcze trzy konkursy: dwa indywidualne – w Trondheim oraz w Vikersund, gdzie skoczkowie przystąpią również do zmagań drużynowych.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia