Strona główna Zakłady - Aktualności Ciekawe zakłady Kto faworytem bukmacherów na sobotni konkurs skoków w Sapporo?

Kto faworytem bukmacherów na sobotni konkurs skoków w Sapporo?

0

Po piątkowych kwalifikacjach nadszedł czas na sobotni konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich w Sapporo. Kilku skoczków pokazało się z dobrej strony, przez co znaleźli się w grupie zawodników, którym daje się szanse na dobry rezultat. Kto należy do tego grona?

Już po raz kolejny w tym sezonie świetny występ w kwalifikacjach zanotował Stefan Kraft. Austriak po niemrawym początku i kilku słabszych rezultatach wrócił do dobrej dyspozycji, co widać po jego skokach. 25-latek wygraną w eliminacjach wyłącznie potwierdził swoje wysokie aspiracje. Wysoką formę triumfatora Kryształowej Kuli z sezonu 2016/2017 dostrzegli bukmacherzy, którzy na jego wygraną w pierwszym konkursie wystawili kurs 3,75. ForBET większe szanse daje jedynie Ryoyu Kobahashi’emu – współczynnik na jego wiktorię wynosi 1,90.

Zbyt wysokich notowań nie posiada Kamil Stoch – chociaż polski skoczek w kwalifikacjach zaprezentował się dobrze i zajął drugie miejsce, to jednak nie należy do grona głównych faworytów. O ile STS na jego triumf wystawił kurs 6,0, tak w forBET wynosi on aż 13,0! Większe szanse daje mu się na zakończenie konkursu na podium (2,0 w STS).

Bukmacher Fortuna w swojej ofercie ma kursy na bezpośrednią rywalizację skoczków. Oto najciekawsze pary: Piotr Żyła (1,7) – Stefan Hula (1,9), Ryoyu Kobayashi (1,7) – Stefan Kraft (2,03), Ryoyu Kobayashi (1,5) – Kamil Stoch (2,41), Markus Eisenbichler (1,6) – Dawid Kubacki (2,1).

Początek sobotniego konkursu na skoczni Okurayama został zaplanowany na godzinę 8:00. Natomiast o 7:00 odbędzie się sesja próbna.

Oceń post