Kto zdobędzie mistrzostwo, kto wygra mecz pocieszenia? Oferta bukmacherów na ostatnie mecze MŚ w piłce ręcznej

0

Mistrzostwa świata w piłce ręcznej rozgrywane w Danii i Niemczech zostały zdominowane przez europejskie reprezentacje. O puchar zawalczą Duńczycy oraz finaliści z 2017 roku – reprezentacja Norwegii. Natomiast w małym finale dojdzie do pojedynku reprezentacji Niemiec oraz Francji.

Oba niedzielne mecze odbędą się w duńskim Herning, a dokładniej w hali sportowej Jyske Bank Boxen. Wpierw do walki o miejsce na najniższym stopniu podium przystąpią reprezentacje Niemiec oraz Francuzi. Ci drudzy bez wątpienia nie są zadowoleni z takiego stanu rzeczy, bowiem do mistrzostw świata w 2019 roku przystępowali jako najlepsza drużyna globu sprzed dwóch lat.

Oba zespoły miały okazję już raz zmierzyć się ze sobą podczas tych mistrzostw – wówczas w fazie grupowej padł remis 25:25, który pozwolił Francuzom zakończyć tę część zmagań na pierwszym miejscu w grupie. Bukmacherzy większe szanse na zakończenie tej imprezy na najniższym stopniu podium dają popularnym „Trójkolorowym”. Fortuna na ich triumf wystawił kurs 1,65 – dla porównania typując ich wygraną najwięcej można zyskać w Totolotku (1,75). Tymczasem współczynnik na reprezentację Niemiec to 2,65. Przewidując powtórkę z fazy grupowej, czyli remis, można skorzystać z kursu 7,75.

O ile w meczu o trzecie miejsce gospodarze mistrzostw świata nie są faworytami, tak w starciu finałowym sytuacja jest zgoła odmienna. W tym spotkaniu wyraźnie faworyzuje się reprezentację Danii, która w tej imprezie wygrała komplet dziewięciu meczów! Co więcej – raz także pokonała już Norwegię (30:26). LVBet na zwycięstwo gospodarzy wystawił kurs 1,38. W przypadku wiktorii Norwegii współczynnik to 4,10, a przy remisie w regulaminowym czasie gry wynosi on 8,70.

Mecz o trzecie miejsce mistrzostw świata rozgrywanych w Danii oraz w Niemczech rozpocznie się o 14:30. Natomiast na godzinę 17:30 zaplanowany jest wielki finał.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia