Kwalifikacje na zakończenie piątkowego maratonu w Willingen. Oferta bukmacherów

0

Piątek w Willingen będzie niezwykle intensywnym dniem dla skoczków. Wpierw przystąpią oni do oficjalnego treningu, który będzie miał miejsce o 13:30. Ponad dwie godziny później odbędzie się konkurs drużynowy, który pierwotnie miał być rozgrywany w Titisee-Neustadt, gdzie jak wiadomo warunki atmosferyczne spowodowały odwołanie konkursów. To jednak nie będzie koniec – kilkanaście minut po wspomnianej „drużynówce” skoczkowie znów wrócą na obiekt i oficjalnie rozpoczęte, za sprawą kwalifikacji, będzie Willingen Five.

Stefan Horngacher nie zaskoczył nikogo doborem graczy, których powołał na zawody w Willingen. W składzie biało-czerwonych znaleźli się: Kamil Stoch, Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Jakub Wolny, Stefan Hula oraz Maciej Kot. Bezapelacyjnie największe nadzieje są związane z występem Stocha, który w ubiegłym tygodniu zwyciężył w Lahti, a także jest ubiegłorocznym triumfatorem Willingen Five.

Optymizm związany z jego osobą podzielają także bukmacherzy – reprezentant Polski jest nie tylko faworytem do wygrania całego weekendowego cyklu, ale również piątkowych eliminacji. ForBET na jego wygraną oferuje kurs 2,80. Spore szanse dawane są także Ryoyu Kobayashiemu (4,75), Stefanowi Kraftowi (5,50) czy Markusowi Eisenbichlerowi (9,0).

Tak natomiast prezentują się kursy na potencjalną wygraną w kwalifikacjach pozostałych reprezentantów Polski: Dawid Kubacki (21,0), Piotr Żyła (35,0), Jakub Wolny (125,0), Maciej Kot (201,0), Stefan Hula (251,0).

Pierwsza seria Willingen Five, czyli piątkowe kwalifikacje, jest zaplanowana na godzinę 18:15. Transmisja odbędzie się na kanale telewizyjnym Eurosport 1.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia