Lechia Gdańsk podtrzyma formę z rundy jesiennej? Kursy na mecz z Pogonią Szczecin

0

Lechia Gdańsk w sezonie 2017/2018 była największym rozczarowaniem – zespół, który typowano do walki o najwyższe cele, sezon kończył rywalizacją w grupie spadkowej, gdzie nie walczył zupełnie o nic. Tymczasem teraz, gdy od gdańszczan nie oczekiwano zupełnie nic, drużyna Piotra Stokowca gra jak z nut i po 20. kolejkach LOTTO Ekstraklasa jest jej liderem!

Teraz Lechię Gdańsk jednak czeka trudne zadanie, którym będzie utrzymanie dyspozycji z pierwszej części sezonu. O tym, jaką dyspozycję na rundę wiosenną przygotowali piłkarze, dowiemy się już w sobotę, kiedy to liderzy ligi zmierzą się z Pogonią Szczecin. Drużyną, która – nomen omen – także dobrze radzi sobie w tym sezonie i obecnie jest piątą siłą LOTTO Ekstraklasa.

Podopieczni Stokowca mogą się pochwalić naprawdę niczego sobie serią, bowiem nie przegrali od 10 meczów ligowych! Co więcej – wygrali aż siedem z nich. Apetyty rosną w miarę jedzenia, dlatego wiele oczekuje się od tego zespołu w drugiej rundzie.

Bukmacherzy uważają Lechię Gdańsk za faworyta sobotniego meczu z Pogonią Szczecin. Fortuna na zwycięstwo gdańszczan wystawiła kurs 2,25. Dla porównania – tak prezentuje się oferta Milenium: Lechia Gdańsk – 2,15, remis – 3,27, Pogoń Szczecin – 3,45.

Obecnie najskuteczniejszymi strzelcami na najwyższym szczeblu rozgrywkowym są dwaj piłkarze – Igor Angulo oraz występujący w Lechii Gdańsk Flavio Paixao. Obaj mają po 12 trafień na swoim koncie. Portugalczyk szansę na poprawienie statystyk będzie miał w sobotni wieczór. Jak bukmacherzy zapatrują się na jego zdobycz bramkową? W STS kurs na to, ze zdobędzie gola, wynosi 2,50.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia