Legia zbliży się do lidera tabeli? Kursy bukmacherów na mecz z Miedzią Legnica

0

Legia Warszawa przez dłuższą część obecnego sezonu była wyraźnym faworytem do sięgnięcia po mistrzostwo Polski. Tymczasem do końca rozgrywek coraz mniej meczów, a przewaga prowadzącej Lechii Gdańsk nad popularnymi „Wojskowymi” wynosi aż siedem punktów. To powoduje, że podopieczni Sa Pinto na dobrą sprawę stracili jakikolwiek margines błędu i każde potknięcie może kosztować utratę marzeń o triumfie w LOTTO Ekstraklasa..

Mistrzowie Polski z poprzedniego sezonu już w piątkowy wieczór będą mieli okazję zbliżyć się do lidera tabeli – Lechii Gdańsk – a następnie czekać na ruch rywali. Legia o zmniejszenie straty postara się w starciu z Miedzią Legnica. Notabene zespołu, który jest zagrożony spadkiem do niższej ligi i w tym momencie każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota.

Zgodnie z przewidywaniami – zdecydowanym, wręcz murowanym faworytem do wygrania tego spotkania, jest zespół Legii Warszawa. Bukmacher Fortuna na wygraną obecnie drugiej siły ligi wystawił kurs 1,52. Typując remis można skorzystać z współczynnika 4,25, a w przypadku triumfu skazywanej na porażkę Miedzi jest to 6,70.

Pierwsze spotkanie tych zespołów w sezonie 2018/2019 zakończyło się wynikiem 4:1 dla Legii Warszawa. Wówczas świetny mecz rozegrał Cafu, który zdobył dwie bramki. Czy piłkarz w piątek udowodni, że ma patent na Miedź? STS na jego gola oferuje kurs 3,75. Największą szansę na zdobycz bramkową daje się Carlitosowi (2,0). Natomiast wśród piłkarzy z legnickiego klubu najwyższe notowania ma Petteri Forsell (3,75).

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia