Strona główna Zakłady - Aktualności Ciekawe zakłady Linette kontra Hibino. Rozdział piąty. Która tenisistka jest faworytką bukmacherów?

Linette kontra Hibino. Rozdział piąty. Która tenisistka jest faworytką bukmacherów?

0

Magda Linette potrzebuje jeszcze jednej wygranej, aby wystąpić w turnieju głównym tegorocznej edycji Miami Open. Reprezentantka Polski o wywalczenie przepustki powalczy z Nao Hibino – tenisistką bardzo dobrze jej znaną. Będzie to piąte starcie tych zawodniczek.

Patrząc na bilans wspomnianych bezpośrednich starć tych tenisistek, trudno faworyzować którąś z nich. Powoduje to fakt, iż cztery poprzednie mecze pomiędzy nimi zakończyły się dwoma wygranymi Linette i dwoma triumfami jej japońskiej oponentki. O ile reprezentantka Polski była wyraźną faworytką w spotkaniu z Caroline Dolehide, tak wygrana Hibino z Eugenie Bouchard była rozpatrywana jako niespodzianka.

Jak bukmacherzy zapatrują się na wtorkowy pojedynek Linette i Hibino? Mimo, że to nasza rodaczka aktualnie jest wyżej notowana w rankingu WTA (odpowiednio 88., i 119. miejsce), to jednak większe szanse daje się reprezentantce Japonii.  Tak prezentują się kursy w ofercie bukmachera Fortuna: Hibino – 1,77, Linette – 1,96. Dla porównania tak rozłożono szanse zawodniczek w LVBet: Hibino – 1,80, Linette -1,98.

Linette w dotychczasowych czterech meczach z Japonką zawsze wygrywała chociażby seta! Typując, że podobnie będzie także w finale eliminacji do zawodów Miami Open, to u bukmachera forBET możemy skorzystać z współczynnika 1,40. Natomiast kurs na triumf poznanianki 2-0 w setach wynosi 3,15.

Mecz Linette z Hibino odbędzie się na korcie numer cztery. Jego początek nie wcześniej niż o godzinie 20:00.

Oceń post