Linette osiągnie trzeci ćwierćfinał z rzędu w Bogocie? Jest faworytką bukmacherów na inaugurację

0

Magda Linette już za kilka godzin rozpocznie trzeci w karierze występ w turnieju rangi WTA w Bogocie. Reprezentantka Polski ze stolicy Kolumbii ma bez wątpienia bardzo dobre wspomnienia, bowiem w tych zawodach dwa razy dochodziła do ćwierćfinału. Tym razem apetyt zapewne jest większy i poznanianka postara się o poprawienie rezultatów z 2017 i 2018 roku.

Początkowo reprezentantka Polski w pierwszej rundzie kolumbijskich zawodów miała się zmierzyć z Dalilą Jakupović, która jednak zdecydowała się zrezygnować z rywalizacji. Przez to doszło do roszad w drabince i do naszej rodaczki dolosowano kwalifikantkę z Hiszpanii – Alionę Bolsovą. 21-latka obecnie jest plasowana na 140. miejscu na świecie, co jest jej najlepszą pozycją w karierze. Tenisistka pochodząca z Mołdawii w 2019 roku tylko raz grała w turnieju głównym rangi WTA i tydzień temu w Charleston doszła do drugiej rundy.

Linette i Bolsova jak dotychczas nie miały okazji spotkać się na korcie, wtorkowy mecz będzie ich pierwszym starciem. Bukmacherzy faworyzują w nim Linette, która w Bogocie jest rozstawiona z numerem osiem. Tak prezentuje się oferta bukmachera Fortuna: Linette – 1,77, Bolsova – 2,05. Dla porównania – oto kursy wystawione na ten mecz przez bukmachera STS: Linette – 1,80, Bolsova – 1,92. Natomiast typując, że nasza rodaczka osiągnie triumf w dwóch setach, u bukmachera forBET możemy skorzystać z współczynnika 2,80.

Polsko-hiszpański pojedynek zaplanowano jako drugi wtorkowy mecz na korcie numer jeden. Przez to rozpocznie się on nie wcześniej, niż o godzinie 19:30.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia