Majchrzak zrewanżuje się rywalowi w Kalifornii? Kursy bukmacherów na starcie II rundy

0
119

Indian Wells od wielu lat jest kojarzone z turniejem tenisowym. Właśnie w marcu są tam rozgrywane zawody, w których rywalizują zarówno mężczyźni oraz kobiety. Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych imprez w pierwszej części sezonu. Zanim jednak ona się rozpocznie, tenisiści i tenisistki mają okazję sprawdzić swoją formę przed właściwym startem. Z tej okazji skorzystał Kamil Majchrzak, który w Kalifornii bierze udział w turnieju ATP Challenger Tour.

Z powodu obfitych opadów deszczu jego mecz pierwszej rundy z Darianem Kingiem był rozgrywany przez dwa dni. Koniec końców udało się go dokończyć, a Polak wyszedł z niego zwycięsko. W spotkaniu, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, na drodze Majchrzaka stanie Miomir Kecmanović. Serb jest określany mianem jednego z najzdolniejszych zawodników na świecie i obecnie plasuje się na 130. miejscu w rankingu ATP.

Nie będzie to ich pierwsze starcie, bowiem tenisiści mieli okazję stanąć oko w oko w 2018 roku w Ałmatach. Wtedy górą był 19-letni Serb. Jak będzie tym razem?

U polskich bukmacherów nie znajdziecie wyraźnego faworyta tego spotkania, kursy są niezwykle wyrównane. W forBET minimalnie większe szanse na wygraną daje się Kecmanoviciowi (1,80). Współczynnik na Majchrzaka to 1,90. Istnieje również możliwość typowania, że reprezentant Polski zdobędzie przynajmniej seta. Wtedy kurs wynosi 1,35.