Majchrzak zrewanżuje się rywalowi w Kalifornii? Kursy bukmacherów na starcie II rundy

0

Indian Wells od wielu lat jest kojarzone z turniejem tenisowym. Właśnie w marcu są tam rozgrywane zawody, w których rywalizują zarówno mężczyźni oraz kobiety. Bez wątpienia jest to jedna z najważniejszych imprez w pierwszej części sezonu. Zanim jednak ona się rozpocznie, tenisiści i tenisistki mają okazję sprawdzić swoją formę przed właściwym startem. Z tej okazji skorzystał Kamil Majchrzak, który w Kalifornii bierze udział w turnieju ATP Challenger Tour.

Z powodu obfitych opadów deszczu jego mecz pierwszej rundy z Darianem Kingiem był rozgrywany przez dwa dni. Koniec końców udało się go dokończyć, a Polak wyszedł z niego zwycięsko. W spotkaniu, którego stawką będzie awans do ćwierćfinału, na drodze Majchrzaka stanie Miomir Kecmanović. Serb jest określany mianem jednego z najzdolniejszych zawodników na świecie i obecnie plasuje się na 130. miejscu w rankingu ATP.

Nie będzie to ich pierwsze starcie, bowiem tenisiści mieli okazję stanąć oko w oko w 2018 roku w Ałmatach. Wtedy górą był 19-letni Serb. Jak będzie tym razem?

U polskich bukmacherów nie znajdziecie wyraźnego faworyta tego spotkania, kursy są niezwykle wyrównane. W forBET minimalnie większe szanse na wygraną daje się Kecmanoviciowi (1,80). Współczynnik na Majchrzaka to 1,90. Istnieje również możliwość typowania, że reprezentant Polski zdobędzie przynajmniej seta. Wtedy kurs wynosi 1,35.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia