Małe derby Katalonii. Girona postawi się Barcelonie? Kursy bukmacherów

0

W meczu 22. kolejki La Liga zmierzą się dwie drużyny z Katalonii, które znajdują się na przeciwnych biegunach. FC Barcelona jest liderem tabeli, wygrała siedem ligowych meczów z rzędu i wydaje się, że jeśli Real Madryt jest w gorszej dyspozycji, to nikt nie będzie w stanie powstrzymać popularnej „Barcy” w drodze po mistrzostwo Hiszpanii. Z drugiej strony mamy Gironę, która wprawdzie zajmuje niezłe, 12. miejsce, jednak byłoby ono zdecydowanie wyższe, gdyby nie ostatnia kiepska seria – w siedmiu meczach udało im się zdobyć jedynie cztery punkty.

Bukmacherzy zdają sobie sprawę o obecnej dyspozycji obu zespołów i ich stanowisko może być jedno – wyraźne faworyzowanie drużyny ze stolicy Katalonii. Stawiając wygraną FC Barcelona najwięcej można zarobić w LVBet (1,35). Skłaniając się ku typowi na Gironę, najlepiej prezentuje się współczynnik wystawiony przez Fortunę – wynosi on 9,30.

Jak dotychczas obie drużyny grały ze sobą jedynie czterokrotnie – trzy razy triumfowała Barcelona, raz, w ich ostatnim meczu z 2018 roku, w La Liga padł remis (2:2). Każde z tych spotkań opiewało w wiele bramek – średnio padały w nich ponad cztery gole na mecz. Jak będzie tym razem? Tak prezentują się kursy bukmachera STS na te zdarzenia bramkowe: 2,5 bramek: powyżej – 1,50, poniżej – 2,65; 3,5 bramek: powyżej – 2,20, poniżej – 1,70; 4,5 bramek: powyżej – 3,70, poniżej – 1,30.

Niedzielne małe derby Katalonii odbędą się w Gironie na Estadio Montilivi o godzinie 16:15. Spotkanie będzie transmitowane na łamach CANAL+ Sport.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia