Mariusz Stępiński znów trafi do siatki? Oferta bukmacherów na mecz Chievo – AS Roma

0

Reprezentanci Polski w tym sezonie są niezwykle aktywni na boiskach Serie A. Świetnie radzą sobie Krzysztof Piątek i Arkadiusz Milik – ten pierwszy zrobił furorę w Genui, czym zasłużył sobie na transfer do AC Milan. Natomiast zawodnik Napoli odwdzięczył się Carlo Ancelottiemu za zaufanie i strzela jak na zawołanie. Pomimo, że Mariusz Stępiński także radzi sobie bardzo dobrze, to jednak pozostaje w cieniu tej dwójki. Wszystko ze względu na fakt, iż w ostatniej drużynie ligi, która raczej jest spisana na spadek z Serie A.

O ile Chievo zawodzi na całej linii i jest czerwoną latarnią ligi, tak Stępiński może być zadowolony ze swojej dyspozycji. 23-latek na swoim koncie ma już sześć trafień i robi wszystko, aby po najprawdopodobniej nieuniknionym spadku obecnego zespołu, zapracować sobie na angaż w innym klubie Serie A.

Polski napastnik okazję ku poprawieniu bilansu bramkowego będzie miał w piątkowy wieczór – jego zespół na własnym stadionie zmierzy się z AS Roma. Ameryki nie odkryjemy, jeśli napiszemy, że to goście są murowanymi faworytami do zwycięstwa w tym spotkaniu. Bukmacher Fortuna wystawił następujące kursy: Chievo – 5,80, remis – 4,15, AS Roma – 1,62.

Natomiast w STS kurs, że Chievo znajdzie sposób na trafienie do siatki AS Roma wynosi 1,55. Typując, iż bramkę zdobędzie Stępiński, można skorzystać z współczynnika 3,50.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia