Na co stać Piątka w AC Milan? Specjalna oferta bukmacherów

0

Transfer Krzysztofa Piątka do AC Milan to najgłośniejszy temat w sportowych mediach nie tylko w Polsce, ale również w całej Europie. W czwartek miała miejsce oficjalna prezentacja zawodnika w nowym klubie, a więc w tym samym czasie rozpoczęła się dyskusja na temat tego, co reprezentant Polski osiągnie w zespole popularnych „Rossoneri” w obecnym sezonie..

Do tej dyskusji włączyli się także bukmacherzy, którzy stworzyli specjalną ofertę dotyczącą własnie Piątka. W STS można obstawiać między innymi: ile bramek w sezonie 2018/2019 strzeli w barwach AC Milan – siedem (tak – 1,50, nie – 2,25), osiem (tak – 1,90, nie – 1,7), dziesięć (tak – 2,50, nie – 1,40).

Dodatkowo w ofercie znalazła się także możliwość typowania tego, czy Polak zostanie królem strzelców Serie A. Nie daje mu się jednak większych szans, bowiem kurs wynosi 12,0!

23-latek w swoim debiutanckim sezonie w Serie A nie zanotował jeszcze hat-tricka. Czy uda mu się to w barwach AC Milan? Bukmacher STS za zdobycie przez Piątka trzech bramek w jednym meczu „płaci” 5,0. Natomiast, jeśli uważacie, że reprezentantowi Polski nie uda się ten wyczyn, to możecie skorzystać z współczynnika 1,10. Pod uwagę brane są wyłącznie spotkania ligowe.

Piątek pierwszą okazję na zaprezentowanie się w barwach nowego klubu może mieć już w sobotę. Wtedy AC Milan na San Siro zmierzy się z wiceliderem Serie A – Napoli.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia