Strona główna Zakłady - Aktualności Ciekawe zakłady Ostatni konkurs podczas Willingen Five. Oferta bukmacherów

Ostatni konkurs podczas Willingen Five. Oferta bukmacherów

0

Za sprawą sobotniego konkursu indywidualnego, w którym ku zadowoleniu niemieckich kibiców najlepszy okazał się Karl Geiger, zbliżyliśmy się do poznania końcowego rezultatu w Willingen Five. Po trzech z pięciu skoków najbliżej triumfu jest wspomniany Geiger (465 punktów), ale tuż za jego plecami czai się Ryoyu Kobayashi (1,9 pkt straty). Na dobrej pozycji do pościgu są dwaj Polacy, którzy zajmują odpowiednio trzecie i czwarte miejsce: Piotr Żyła (6,4 pkt straty), Kamil Stoch (10,1 pkt straty).

Jeśli chodzi o niedzielny konkurs, to bukmacherzy z największym entuzjazmem patrzą na występ Stocha, któremu dają największe szanse na wygraną. W forBET kurs na jego zwycięstwo wynosi 2,50. W przypadku Kobayashiego jest to 4,0, a Geigera 7,50. Natomiast współczynniki wystawione na triumf innych reprezentantów Polski prezentują się następująco: Żyła (9,0), Dawid Kubacki (17,0), Jakub Wolny (81,0), Stefan Hula (201,0), Maciej Kot (501,0).

Tymczasem faworytem do wygrania cyklu Willingen Five jest obecnie plasujący się w nim na drugiej pozycji Kobayashi. Bukmacher STS na jego triumf wystawił kurs 3,0. Współczynnik na końcowe zwycięstwo Stocha wynosi 3,25. Minimalnie mniejsze szanse daje się liderowi klasyfikacji – Geigerowi (3,75). Typując wygraną Żyły (obecnie trzecia pozycja) można skorzystać z kursu 6,75.

Drugi indywidualny konkurs w Willingen jest zaplanowany na 15:15. Godzinę wcześniej odbędzie się seria próbna.

Oceń post