Piątek znów rozkocha w sobie San Siro? Kursy bukmacherów na mecz Milan – Cagliari

0

W ciągu ostatnich dni mecze AC Milan w Polsce zyskały ogromną popularność. Wszystko za sprawą najgłośniejszego transferu zimowego okienka – przenosinom do tego zespołu Krzysztofa Piątka. Reprezentant Polski świetnie przywitał się z kibicami z Mediolanu i w trzech meczach trzykrotnie wpisał się na listę strzelców. Apetyt rośnie w miarę jedzenia – dlatego należy się spodziewać, iż tych bramek oczekiwać będzie się od niego zdecydowanie więcej. 23-latek najbliższą okazję do poprawienia swojego dorobku bramkowego w tym sezonie Serie A będzie miał już w niedzielny wieczór – wtedy AC Milan na San Siro zmierzy się z będącym w sporym kryzysie Cagliari.

AC Milan pomimo wyraźnej poprawy w grze, którą można zauważyć w ostatnich kolejkach, nadal nie może być zadowolony z pozycji zajmowanej w Serie A. Wprawdzie popularni „Rossoneri” w pięciu poprzednich meczach nie odnieśli ani jednej porażki, to jednak aż trzykrotnie dzielili się punktami z rywalami. Niedzielne spotkanie będzie niezwykle ważne w kontekście układu tabeli – wygrana podopiecznych Gennaro Gattuso da im awans na czwarte miejsce.

Zdecydowanie więcej powodów do zmartwień ma Cagliari, które nie zaznało smaku zwycięstwa od czterech spotkań (jeden remis i trzy porażki), przez co coraz bliżej im do strefy spadkowej. Trudno się spodziewać, aby przełamanie zespołu z Sardynii miało miejsce w niedzielnym meczu. Bukmacherzy nie mają większych wątpliwości i za murowanego faworyta uważają Milan. Tak prezentują się kursy w LVBet: AC Milan – 1,41, remis – 4,60, Cagliari – 8,60.

Polskich kibiców najbardziej elektryzuje występ Piątka. U bukmacherów znajdziemy ofertę dotyczącą tego, jak Polak poradzi sobie w meczu przeciwko Cagliari. W forBET kurs na trafienie Piątka wynosi 1,75. Możemy skorzystać także z innych ciekawych zakładów. Oto kilka z nich: Piątek strzeli, AC Milan wygra i obie drużyny zdobędą gola (4,50), Piątek strzeli i jego zespół wygra (2,15), Piątek strzeli dwa gole (5,50), Piątek zdobędzie hat-tricka (21,0).

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia