Pierwszy mecz LOTTO Ekstraklasa w 2019 roku. Kursy bukmacherów na spotkanie Miedź – Jagiellonia

0

Piątek będzie dniem, w którym zawodnicy powrócą do zmagań w LOTTO Ekstraklasie. „Szczęściarzami”, którzy zainaugurują rywalizację, będą piłkarze Miedzi Legnica oraz Jagiellonii Białystok. Oba zespoły zapewne zrobią wszystko, aby w 2019 rok wkroczyć w dobrym nastroju i co najważniejsze – rozpocząć go od zwycięstwa.

Patrząc na tabelę LOTTO Ekstraklasa – w zdecydowanie lepszej dyspozycji znajduje się Jagiellonia Białystok. Podopieczni Ireneusza Mamrota od kilku lat są jedną z większych sił w Polsce i potwierdzają to również w tym sezonie. Obecnie zajmowane czwarte miejsce powoduje, iż do samego końca będą walczyć o najwyższe lokaty.

W zgoła odmiennej sytuacji znajduje się Miedź Legnica, która jako beniaminek nie ma łatwego sezonu w LOTTO Ekstraklasie. Zespół z województwa dolnośląskiego aktualnie jest 12. siłą ligi – piłkarze mogą to głównie zawdzięczać ostatnim czterem meczom, w których zdobyli osiem punktów.

Miedź na pewno chciałaby przedłużyć serię bez porażki do pięciu spotkań, ale zadanie będzie trudne. Zdają sobie z tego bukmacherzy, którzy za faworyta uważają Jagiellonię. Fortuna na triumf popularnej „Dumy Podlasia” zaoferowała kurs 2,35. Współczynnik na wygraną Miedzi wynosi 3,05, a na remis 3,35.

Pierwsze w tym sezonie spotkanie tych zespołów zakończyło się wygraną Miedzi (3:2). Czy także i tym razem kibice zgromadzeni na trybunach będą świadkami gradu bramek? Bukmacher STS przygotował ofertę na liczbę goli. Oto ona: 2,5 bramek: powyżej – 1,80, poniżej – 2,0, 3,5 bramek – powyżej – 3,0, poniżej – 1,40.

Pierwszy mecz w LOTTO Ekstraklasa rozegrany w 2019 roku odbędzie się na stadionie Jagiellonii. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o godzinie 18:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia