Podbeskidzie zachowa krztę nadziei w walce o awans? Bukmacherzy faworyzują ŁKS

0

Podbeskidzie Bielsko-Biała to zespół, który jeszcze kilka lat temu z powodzeniem rywalizował w LOTTO Ekstraklasie. Następnie spadek, którego kilka kolejek przed końcem nikt się nie spodziewał, spowodował, że drużyna ta utkwiła w Fortuna 1 Lidze i nie potrafi się z niej wydostać. Wydawało się, że może być ku temu okazja w obecnym sezonie, ale słaby początek rundy wiosennej spowodował, że są na to małe szanse.

Wprawdzie popularni „Górale” w poprzedniej kolejce wygrali z Bytovią Bytów, to jednak dwa wcześniejsze mecze przegrali i ich strata do wyżej notowanych zespołów wzrosła. Obecnie Podbeskidzie jest 11 punktów za ŁKS-em Łódź, który zajmuje drugie miejsce w tabeli (premiowane awansem).

Terminarz tak się ułożył, że obie te drużyny zagrają ze sobą w piątkowym meczu 25. kolejki Fortuna 1 Liga. Potencjalna wygrana Podbeskidzia mogłaby przywrócić nadzieję w szeregi kibiców.

Bukmacherzy jednak wyraźnie faworyzują ŁKS, który jest najpoważniejszym kandydatem do awansu – oczywiście w tabeli lideruje Raków Częstochowa, ale wydaje się, że oni premiowanego miejsca już nie oddadzą. Bukmacher Fortuna na triumf łodzian wystawił współczynnik 1,96. Typując zwycięstwo Podbeskidzia jest to 3,75, a przy remisie współczynnik wynosi 3,35. Dla porównania – tak prezentują się kursy z oferty bukmachera LVBet: ŁKS – 2,20, remis – 3,15, Podbeskidzie – 3,35.

Pierwszy mecz tych zespołów zakończył się pewną wygraną ŁKS-u (3:0). Jak będzie tym razem? Przekonamy się w piątek o godzinie 17:45.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia