Real Madryt uzupełni grono półfinalistów Pucharu Króla? Kursy na mecz z Gironą

0

Już tylko jedno nieobsadzone miejsce pozostało w fazie półfinałowej Pucharu Króla – gry o finał pewne są już zespoły FC Barcelona, Betisu oraz Valencii. To właśnie popularne „Nietoperze” nie poznali jeszcze rywala, z którym przyjdzie im się zmierzyć w 1/2 finału. Wszystko wskazuje, że będzie to Real Madryt, który w czwartek rozegra rewanżowe spotkanie przeciwko Gironie.

Pierwszy mecz pomiędzy tymi zespołami zakończył się wygraną stołecznego zespołu 4:2, co powoduje, że przed drugim starciem są oni na dobrej drodze do awansu. Podobnie uważają bukmacherzy, którzy faworyzują Real Madryt w czwartkowym spotkaniu. Fortuna na ich wygraną wystawiła kurs 1,73. Na zwycięstwo gospodarzy widnieje współczynnik 4,25, a na remis 3,90.

Natomiast typując awans którejś z drużyn do półfinału w STS można skorzystać z następujących kursów: Real Madryt – 1,03, Girona – 8,60. Biorąc pod uwagę, iż w pierwszym meczu padło aż sześć goli, można liczyć, że także i w rewanżu zawodnicy będą skorzy do strzelania bramek. W forBET współczynnik na powyżej 3,5 bramek wynosi 2,10. Tymczasem największe szanse na trafienie do siatki daje się Garethowi Bale (2,20) i Karimowi Benzemie (2,25).

Komplet półfinalistów Pucharu Króla poznamy w czwartkowy wieczór. Pierwszy gwizdek rewanżowego starcia pomiędzy Realem Madryt a Gironą zabrzmi o 21:30.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia