Reload Mistrzów – Totalbet oferuje do 5 tys. zł w gotówce! 

0

Z okazji rozpoczęcia Ligi Mistrzów bukmacher Totalbet zaskakuje nietypową promocją. Gracze mogą skorzystać z podwojenia wpłaty aż do 5 tys. zł, które ma formę gotówki. Akcja promocyjna Reload Mistrzów udostępniona jest w 2 wariantach. 

Z promocji Reload Mistrzów w Totalbet może skorzystać każdy zarejestrowany gracz. Aby wziąć udział w akcji, należy do soboty (24 października) wpłacić na konto w Totalbet depozyt w minimalnej kwocie 1 zł (do udziału w promocji zaliczony zostanie pierwsza wpłata dokonana w czasie trwania promocji). Następnie należy aktywować Reload wnosząc zakład aktywujący, co można zrobić na 2 sposoby: 

  • obstawiając kupon z 3 zdarzeniami o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1,25 – wymagany 5-krotny obrót depozytem lub 
  • obstawiając kupon z 4 zdarzeniami o minimalnym kursie pojedynczego zdarzenia 1,25 – wymagany 4-krotny obrót depozytem. 

Do realizacji obrotu typer może wybrać zakłady z oferty przedmeczowej lub na żywo (z wyjątkiem zakładów na sporty wirtualne oraz zakładów systemowych). Dokonanie obrotu 100% wartości depozytu spowoduje uwolnienie 25% bądź 10% Reloada. Środki zostaną przekazane na konto główne w Totalbet, co oznacza, że gracz może je od razu wypłacić (bez konieczności dokonywania nimi obrotu) lub też kontynuować grę w serwisie. Bonus może zostać wypłacony w blokach (po 20% lub 25% w zależności od wybranego wariantu gry). Uwaga – Reload Mistrzów nie łączy się z promocjami Gra Bez Podatku oraz TOTAL Bonus. Reload może zostać w dowolnej chwili anulowany przez gracza. Reload Mistrzów w Totalbet można wykorzystać na obstawianie meczów Ligi Mistrzów lub na inne wydarzenia. 

Reload Mistrzów to promocja, która trwa od 20.10.2020 r. (godz. 10:00) do 24.10.2020 (godz. 23:59). Bonus jest ważny przez 30 dni od postawienia zakładu aktywującego. 

Totalbet to legalny operator zakładów bukmacherskich w Polsce, który udostępnia zakłady wzajemne od 2017 r. Zakłady bukmacherskie online Totalbet oferuje na podstawie zezwolenia Ministra Finansów o numerze PS4.6831.15.2017 wydanego dnia 22 marca 2018 r. Totalbet wchodzi w skład Grupy ZPR Media. 

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia