Superbet startuje z kampanią TV „Razem jesteśmy super!” 

0

Nowa kampania wizerunkowa bukmachera Superbet wystartowała pod hasłemRazem jesteśmy super!”. W ten sposób operator zakładów pokazuje, że społeczność graczy, tworzona przez brand wokół takich ikon sportu jak Jerzy Dudek, Jan Błachowicz czy Sławomir Peszko jest dla niego kluczowa. Ambasadorzy marki Superbet promują przy tym odpowiedzialne i świadome obstawianie zakładów bukmacherskich. 

Kampania promocyjna emitowana jest w godz. 22.00 – 6.00, przede wszystkim w kanałach sportowych w TV, a także online w postaci formatów preroll. W marcu zobaczymy też kreacje z udziałem Jana Błachowicza i Jerzego Dudka. Akcja przebiega w paru kanałach komunikacji i w rozmaitych formatach digital: na portalach informacyjnych takich jak Onet i WP, portalach sportowych (Sport.pl), a także programatycznie oraz w mediach społecznościowych. Telewizyjny spot wyprodukowany został przez agencję Rusu+Borțun (z Rumunii). Zakupem mediów w Polsce zajęła się natomiast agencja OMD Media Direction. 

Jak przypomina Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce, za marką stoi poważna grupa o międzynarodowym charakterze. Lamentowicz zapewnia też, że firma ma mnóstwo świeżych pomysłów i plany na dynamiczny rozwój w 2021 r. w Polsce. Planowane jest wdrażanie kolejnych innowacji oraz coraz intensywniejsze prezentowanie marki graczom przez kampanie TV i online oraz akcje CSR. 

Od początku działania Superbet online w Polsce ambasadorem marki jest Jerzy Dudek. W styczniu br. do bramkarza dołączyli Jan Błachowicz, Sławomir Peszko i Jolanta Zasępa, a bukmacher rozszerzył przy okazji współpracę z Izabelą Koprowiak i Konradem Szymańskim.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia