Superbet wspiera Śląską Legendę – Ruch Chorzów 

0

Ruch Chorzów zyskał sponsora, którym jest legalny bukmacher Superbet. Trzecioligowy obecnie klub ma zamiar wykorzystać wsparcie finansowe do odbudowy i być może nawet odzyskania miejsca w Ekstraklasie, w której grał nieprzerwanie przez 10 kolejnych sezonów aż do 2017 r.  

Umowa sponsorska zawarta pomiędzy firmą bukmacherską a klubem piłkarskim obowiązywać będzie do końca sezonu, choć można usłyszeć deklaracje o chęci prowadzenia współpracy długoterminowej. W czasie trwania umowy bukmacher Superbet może posługiwać się tytułem Oficjalnego Bukmachera Ruchu Chorzów, a jego logotyp będzie widnieć na różnego typu materiałach publikowanych w mediach klubu futbolowego, w tym na profilach społecznościowych (Facebook, Twitter itp.). Czy kibice mogą liczyć na jakieś wspólne akcje promocyjne związane ze sponsoringiem Superbet? Na pewno tak, jednak na szczegóły trzeba nieco poczekać. 

Jak się okazuje, obie strony podpisanej umowy sponsorskiej wspominają o celu, jakim jest odbudowa „Niebieskich” i być może uzyskanie awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Adam Lamentowicz z Superbet powiedział wprost, że firma ma nadzieję przyczynić się do odbudowy historycznego klubu i odnowienia jego legendy. Jak stwierdził, jedynym odpowiednim miejscem dla Ruchu Chorzów jest sama Ekstraklasa. Z kolei Seweryn Siemianowski, prezes klubu, przywołał wielkość marki Ruchu i jego popularność wśród kibiców, również wyrażając nadzieję na odbudowę klubu. Wyraził też swoje uznanie dla bukmachera Superbet, gdyż jak zauważył, firmy bukmacherskie niezbyt często sponsorują kluby z trzeciej ligi. 

Warto dodać, że Superbet to globalny bukmacher pochodzący z Rumunii, który jednak działa na terenie Polski w pełni legalnie. Firma rozpoczęła sprzedaż zakładów wzajemnych w naszym kraju w 2017 r., uruchomiając w tym czasie pierwsze punkty stacjonarne. W 2019 r. Minister Finansów wydał decyzję, na podstawie której bukmacher Superbet może oferować internetowe zakłady bukmacherskie. Serwis z zakładami online wystartował w lutym 2020 r. Gracze mogą obstawiać wydarzenia sportowe w Superbet również przy pomocy innowacyjnej aplikacji mobilnej.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia