Świątek – Danilovic. Starcie drugie – oferta bukmacherów

0

Iga Świątek i Olga Danilovic już po raz drugi w tym sezonie zostały ze sobą skojarzone przez los i będą miały okazję skrzyżować rakiety. Tym razem dwie młode i jakże niezwykle utalentowane zawodniczki rozegrają spotkanie, którego stawką będzie awans do drugiej rundy turnieju rangi WTA International w Budapeszcie.

O ile reprezentantka Serbii była pewna gry w głównej drabince, tak nasza rodaczka, aby zagrać w turnieju głównym, wpierw musiała przebrnąć przez dwustopniowe eliminacje. 17-latka pewnie poradziła sobie z Bibiane Schoofs oraz Viktoriyą Tomovą i bez straty seta wywalczyła przepustkę do właściwej rywalizacji.

Obie zawodniczki po raz pierwszy zmierzyły się kilkanaście dni temu – w pierwszej rundzie eliminacji wielkoszlemowego Australian Open górą byłą Świątek, która triumfowała po wyrównanym boju, a następnie awansowała do turnieju głównego i zmagania zakończyła na 1/32 finału.

Tym razem dojdzie do meczu w zupełnie innych warunkach – turniej w Budapeszcie rozgrywany jest w hali i ta nawierzchnia bardziej odpowiada Świątek. Danilovic nie dość, że gra pod dachem rzadko (pięć oficjalnych meczów), to jak dotychczas odniosła zaledwie jedną wygraną.

Sugerując się kursami wystawionymi przez bukmacherów – faworytką wtorkowego spotkania jest reprezentantka Polski. W forBET kurs na wygraną Świątek wynosi 1,45. Natomiast typując, że aktualnie 140. zawodniczka świata triumfuje w dwóch setach, można skorzystać z współczynnika 2.10.

Mecz Świątek z Danilovic został zaplanowany jako pierwszy na korcie numer jeden. Rozpocznie się około godziny 11:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia