Świątek gra o trzecią rundę Australian Open – co proponują bukmacherzy?

0

Iga Świątek jest naszą jedyną reprezentantką, która pozostała w rywalizacji o triumf w turnieju gry pojedynczej Australian Open. 17-latka w nocy z środy na czwartek powalczy o poprawienie życiowego sukcesu, którym bez wątpienia byłby awans do trzeciej rundy zawodów w Melbourne.

Po tym, jak Świątek na inaugurację turnieju głównego pokonała Anę Bogdan, oczekiwania względem jej osoby wzrosły. Na każdym kroku można się spotkać z porównywaniem jej do Agnieszki Radwańskiej czy wróżeniem jej wielkiej kariery. Młoda zawodniczka swój ogromny potencjał będzie miała okazję potwierdzić za kilka godzin, kiedy to powalczy o awans do trzeciej rundy wielkoszlemowego Australian Open. Jej rywalką będzie obecnie 28. tenisistka rankingu WTA – Camila Giorgi.

Bukmacherzy przyzwyczaili nas do tego, że faworyzują Świątek nawet w starciach z wyżej notowanymi oponentkami – tak było chociażby przy okazji meczu pierwszej rundy przeciwko Anie Bogdan. Tym razem jednak analitycy podchodzą do sprawy zdecydowanie bardziej ostrożnie – wyższe są notowania włoskiej zawodniczki. Mianowicie – u bukmachera STS kurs na jej wygraną wynosi 1,37. Tymczasem typując triumf Świątek można skorzystać z współczynnika 3,32.

Natomiast zaglądając do oferty forBET można dostrzec ciekawe zdarzenia do typowania. Jest to chociażby możliwość obstawiania liczby gemów wygranych przez Świątek w tym meczu. Kursy prezentują się następująco: 8,5 gemów: poniżej – 2,05, powyżej – 1,65; 9,5 gemów: poniżej – 1,80, powyżej – 1,85; 10,5 gemów: poniżej – 1,70, powyżej – 2,0.

Nocny mecz Świątek z Giorgi został zaplanowany jako pierwszy na korcie o nazwie 1573 Arena. To oznacza, że rozpocznie się on około godziny 1:00 czasu polskiego.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia