To, co elektryzuje najbardziej, czyli kursy na mecz Polska – Austria

0

Reprezentacja Polski wraca do meczów o stawkę. Na to czekali kibice z całego kraju. Podopieczni Jerzego Brzęczka w czwartkowy wieczór w Wiedniu rozpoczną projekt, którego cel jest jeden – wywalczyć przepustkę do mistrzostw Europy, które odbędą się w 2020 roku.

Ostatnie spotkania w wykonaniu reprezentacji Polski nie napawają optymizmem. Zespół prowadzony przez Brzęczka nadal czeka na pierwsze zwycięstwo. Dotychczasowy bilans biało-czerwonych pod jego wodzą to trzy remisy oraz trzy porażki. Kiedy, jak nie dziś, ma nadejść czas na zaznanie pierwszej wiktorii?

Zadanie wcale nie będzie łatwe – zresztą już na początku eliminacyjnej drogi naszych piłkarzy czeka potencjalnie najtrudniejsze zadanie, czyli starcie z największymi rywalami – reprezentacją Austrii. Podopieczni Franco Fody po braku gry na ubiegłorocznym mundialu nie chcą opuścić kolejnej drugiej imprezy.

Mimo, że pozycja w rankingu FIFA działa na korzyść Polaków (jesteśmy obecnie 20. reprezentacją świata, a Austriacy 23.), to jednak faworytami bukmacherów są gospodarze. Bukmacher Fortuna wystawił na to spotkanie następujące kursy: Austria – 2,38, remis – 3,25, Polska – 3,15. Dla porównania – tak prezentuje się oferta STS: Austria – 2,30, remis – 3,20, Polska – 3,27.

Po raz ostatni obie reprezentacje miały okazję mierzyć się w pamiętnym meczu w 2008 roku, kiedy to podczas mistrzostw Europy padł remis 1:1, a dużo mówiło się o kontrowersyjnym rzucie karnym podyktowanym dla Austriaków. Typując, że sędzia także i tym razem wskaże na „jedenastkę”, w STS można skorzystać z kursu 3,20.

Inauguracja eliminacji do mistrzostw Europy 2020 w wykonaniu Polski i Austrii będzie miała miejsce na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu. Początek meczu zaplanowano na 20:45.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia