W BetX obstawisz już pokera, blackjacka i wojnę 

0

Bukmacher BetX, który działa w Polsce dopiero od końca maja 2020 r., wystartował z zupełnie nowym produktem – LIVE BET. Pod tą nazwą kryją się zakłady bukmacherskie na gry karciane, a dokładnie pokera, blackjacka i wojnę na żywo. Sprawdzamy, na czym polega ten rodzaj zakładów i co konkretnie ma do zaoferowania BetX. 

Gry karciane nie są czymś kompletnie nowym na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Polscy gracze mają możliwość obstawiać je od 2019 r. (jako pierwszy zaoferował je bukmacher STS), a obecnie znajdziemy je u kilku legalnych bukmacherów online. BetX zdecydował się na nawiązanie współpracy z dostawcą TVBET, podobnie jak wcześniej zrobili to bukmacherzy BetFan i forBET.  

W BetX udostępnione zostały od razu 3 popularne gry karciane, czyli poker (a dokładnie Texas Hold’em, wojna i blackjack. Gry w karty odbywają się w trybie live i są transmitowane przy zachowaniu wysokiej jakości. Grę prowadzą atrakcyjne krupierki, jedyny mankament może stanowić to, że posługują się językiem angielskim. Z drugiej strony panel służący do wnoszenia zakładów, menu oraz pomoce (Zasady, Jak grać) wykonane są w języku polskim i zrozumienie, tego, co się w danej chwili dzieje w grze, nie powinno sprawiać żadnych problemów. Gracze mają możliwość jednoczesnej gry na paru stołach. W zależności od wybranej gry typerzy mogą obstawiać bardzo różne zdarzenia, np. kto wygra (gracz albo krupier), kolor kart, wartość kart itd. 

Bukmacher BetX idzie za ciosem i już teraz zapowiada, że szykuje kolejne niespodzianki – nowe produkty i ulepszenia technologiczne. Mateusz Banaś, Menadżer Operacyjny w BetX Polska nie zdradza na razie, czego konkretnie możemy się spodziewać, jednak przekonuje, że planowane innowacje powinny przyciągnąć nawet najbardziej wybrednych typerów. Z zainteresowaniem będziemy więc wyczekiwać na kolejne newsy z BetX.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia