Wraca LOTTO Ekstraklasa. Kto faworytem bukmacherów do sięgnięcia po mistrzostwo kraju?

0

Już w piątek zostaną rozegrane pierwsze w tym roku spotkania w ramach LOTTO Ekstraklasy. W związku z tym, znów coraz częściej będziemy świadkami wszelakich dyskusji, której temat będzie oczywisty: kto zostanie mistrzem Polski w sezonie 2018/2019? Jak zawsze pomocą służą bukmacherzy, którzy za sprawą wystawionych kursów wybrali swoich faworytów.

Po rozegraniu 20. kolejek w tabeli przewodzi Lechia Gdańsk, która na swoim koncie zgromadziła 42 punkty. Trzy oczka mniej zdobyła Legia Warszawa. Natomiast po 33 punkty mają Lech Poznań oraz Jagiellonia Białystok.

Mimo straty trzech punktów do lidera, to właśnie piłkarze Legii Warszawa są stawiani przez bukmacherów w roli faworytów w wyścigu o mistrzostwo Polski. STS na triumf popularnych „Wojskowych” wystawił kurs 1,6. Tymczasem typując, że Legia sezon zakończy na podium, można skorzystać z współczynnika 1,01.

Świetnie spisująca się Lechia Gdańsk rozgrywa jeden z najlepszych sezonów w historii. Podopieczni Piotra Stokowca są na dobrej drodze, aby na koniec plasować się w czołówce. Bukmacher STS na zdobycie mistrzostwa Polski przez nich oferuje kurs 5,00. Zdecydowanie większe szanse są im dawane na zakończenie sezonu na podium – 1,3.

Dobrą końcówkę 2018 roku zanotował Lech Poznań, który zdecydowanie odżył pod wodzą Adama Nawałki. Czy piłkarze byłego selekcjonera reprezentacji Polski także w 2019 roku będą w dobrej dyspozycji? Szanse na zdobycie mistrzostwa kraju są małe, dlatego nie dziwi kurs 10,0.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia