Strona główna Zakłady - Aktualności Sport regionalny Flota Świnoujście – Dąb Dębno. Jak bukmacherzy typują ważny mecz dla układu tabeli zachodniopomorskiej IV ligi?

Flota Świnoujście – Dąb Dębno. Jak bukmacherzy typują ważny mecz dla układu tabeli zachodniopomorskiej IV ligi?

0

W najbliższym spotkaniu zachodniopomorskiej IV ligi, aspirująca do awansu drużyna Floty Świnoujście, podejmować będzie Dąb Dębno. Ten mecz zapowiada się wyjątkowo interesująco, gdyż choć zespół z Dębna nie ma szans na awans, to wciąż zajmuje wysoką pozycję. Możemy więc powiedzieć, że w nadchodzącej kolejce czeka nas prawdziwy czwartoligowy szlagier. Na kogo stawiają w nim bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed meczem Flota Świnoujście – Dąb Dębno.

Flota Świnoujście wciąż ma szanse na awans

Zespół ze Świnoujścia nadal zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą dwóch punktów do prowadzącej Vinety Wolin. Drużyna Floty musi więc wygrywać w ostatnich kolejkach zachodniopomorskiej IV ligi, a także liczyć na porażkę lidera. Pierwszy warunek wydaje się możliwy do spełnienia. Flota Świnoujście notuje wygraną za wygraną – po raz ostatni przegrała ona 9 kwietnia, właśnie z Vinetą Wolin 0:1. Trudniej jednak o spełnienie drugiego warunku. Również zespół z Wolina nie przegrywa.

Czy Dąb Dębno zakończy rozgrywki na czwartym miejscu?

Dąb Dębno zajmuje przed tą kolejką czwartą pozycję, jednak jest kilka drużyn, które mogą zepchnąć go niżej. Dlatego też i Dąb Dębno musi wygrywać swoje spotkania. W ostatniej kolejce zanotował trzy punkty, mierząc się z Darłovią Darłowo i wygrywając 2:0. Było to przełamanie drużyny z Dębna, która zanotowała wcześniej dwie porażki i remis. Trzeba mieć jednak na uwadze, że wśród tych ostatnich wyników jest przegrana aż 0:6 z Vinetą Wolin i remis 2:2 z zespołem z trzeciego miejsca w tabeli – Gwardią Koszalin.

Bukmacherzy typują zwycięstwo Floty Świnoujście

W poprzednim meczu obu zespołów, pewne zwycięstwo odnotowała drużyna Floty Świnoujście. Również i tym razem kursy bukmacherskie wyraźnie wskazują, że możemy się spodziewać wygranej drużyny Floty. Czy jednak wicelider sprosta oczekiwaniom?

Kursy bukmacherskie na mecz Flota Świnoujście – Dąb Dębno

STS: Flota Świnoujście – 1.30, remis – 5.50, Dąb Dębno – 5.80

IV liga zachodniopomorska. Flota Świnoujście – Dąb Dębno. Kiedy mecz?

Mecz Flota Świnoujście – Dąb Dębno zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę 19 czerwca o godzinie 17:00.

Oceń post