Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz. Kto faworytem bukmacherów?

0

W najbliższej kolejce na torach żużlowej PGE Ekstraligi ekipa Moje Bermudy Stal Gorzów podejmie ZOOleszcz GKM Grudziądz. Jak bukmacherzy widzą szanse obu drużyn przed tym meczem? Kursy sprawdziliśmy u bukmachera eWinner.

Zmarzlik i spółka faworytami bukmachera

Gospodarze, czyli Moje Bermudy Stal Gorzów, to zdecydowany faworyt piątkowego meczu na własnym torze. Obecnie Bartosz Zmarzlik i spółka zajmują drugie miejsce w lidze, a ZOOleszcz GKM Grudziądz wyprzedza jedynie outsidera z Ostrowa Wielkopolskiego.

Zakłady na piątkowy żużel w Gorzowie potwierdzają, że gospodarze powinni pewnie pokonać rywala. Wskazują na to również statystyki tego sezonu w wykonaniu obu drużyn. Moje Bermudy Stal Gorzów wygrały 6 meczów i przegrały 4. Do tego mają na koncie 2 punkty bonusowe. Gorzowska drużyna triumfowała w 4 z 5 meczów u siebie, a przegrała tylko z wyraźnym liderem rozgrywek, Motorem Lublin.

Ponadto Moje Bermudy Stal Gorzów wysoko wygrały wyjazdowy mecz z ZOOleszcz GKM Grudziądz. Mecz żużlowy, który odbył się pod koniec kwietnia, zakończył się wynikiem 39:51. Sam zespól z Grudziądza na wyjazdach radzi sobie dość przeciętnie. Poza zwycięstwem z Arged Malesą Ostrów Wielkopolski notuje same porażki – i to wysokie, patrząc na bilans punktowy. Żużel w Grudziądzu, to zdecydowanie inne zawody niż jazda na obcych stadionach. Tak można w skrócie określić postawę gości piątkowego starcia. Bukmacherzy, w tym firma eWinner, nie mieli zatem żadnych wątpliwości ustalając kursy.

Znamy już awizowane składy na najbliższy mecz. Po stronie Moje Bermudy Stali Gorzów nie ma niespodzianek, a w zestawieniu gości mamy jedną zmianę względem minionej kolejki.

ZOOleszcz GKM Grudziądz:

 1. Krzysztof Kasprzak
 2. Kacper Warduliński
 3. Frederik Jakobsen
 4. Przemysław Pawlicki
 5. Zastępstwo zawodnika
 6. Kacper Pludra
 7. Wiktor Rafalski

Moje Bermudy Stal Gorzów:

 1. Szymon Woźniak
 2. Anders Thomsen
 3. Martin Vaculik
 4. Patrick Hansen
 5. Bartosz Zmarzlik
 6. Oskar Hurysz
 7. Oskar Paluch

ZOOleszcz GKM Grudziądz desygnuje do boju Kacpra Wardulińskiego, który zastąpi Emila Breuma. To jednak nie jest na tyle istotna zmiana, aby bukmacher eWinner na jej podstawie decydował o wystawianych kursach.

Głównym pytaniem przed meczem nie będzie za pewne to „czy”, ale „jak wysoko” wygrają gospodarze. Kursy bukmacherskie na żużel w Gorzowie przewidują także typowanie wyniku spotkania z handicapem, co można znaleźć w ofercie bukmachera eWinner.

Obecnie eWinner ma w swojej ofercie także kursy na końcowe rozstrzygnięcia sezonu w PGE Ekstralidze. Faworytami do tytułu są żużlowcy Motoru Lublin, druga w kolejności jest drużyna Moje Bermudy Stali Gorzów. Pozostałe ekipy mają już o wiele niższe notowania na potencjalny sukces w całym sezonie. Liczy on również fazę play-off PGE Ekstraligi.

Kursy bukmachera eWinner na mistrza PGE Ekstraligi w sezonie 2022:

Motor Lublin – 2.20, Moje Bermudy Stal Gorzów – 2.65, Betard Sparta Wrocław – 8.00, Zielona-Energia.com Włókniarz Częstochowa – 12.50, Fogo Unia Leszno – 15.00, For Nature Solutions Apator Toruń – 15.00, ZOOleszcz GKM Grudziądz – 200.00

Kursy bukmachera eWinner na mecz Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz:

eWinner: Moje Bermudy Stal Gorzów – 1.02, X – 20.00, ZOOleszcz GKM Grudziądz – 12.00

PGE Ekstraliga. Moje Bermudy Stal Gorzów – ZOOleszcz GKM Grudziądz. Kiedy? Gdzie oglądać?

Mecz zaplanowano na piątek, 1. lipca. Początek spotkania o godzinie 18:00. Żużel z Gorzowa będzie można oglądać na kanale Eleven Sports 1.

5/5 - (1 głos)

Brak postów do wyświetlenia