Neptun Końskie kontra Alit Ożarów. Jakie są kursy bukmacherskie na mecz 4 ligi świętokrzyskiej?

0

W dziewiątej kolejce sezonu Neptun Końskie podejmie Alit Ożarów. Mecz odbędzie się w ramach 4 ligi świętokrzyskiej, gdzie stawka w środku tabeli wciąż jest bardzo wyrównana. Jak bukmacherzy wytypowali wynik najbliższego meczu Neptuna z Alitem? Kursy i zapowiedź prezentujemy poniżej.

Skok do czołówki

Obie ekipy dzieli w tabeli kilka miejsc, ale punktowo różnica nie jest duża. Wynosi ona zaledwie trzy punkty. To oznacza, że po najbliższej kolejce Neptun Końskie i Alit Ożarów mogą się zrównać swoim dorobkiem. Warunek? Komplet punktów dla gospodarzy, czyli Neptuna Końskie, będącego bukmacherskim faworytem przed tym meczem. Obecnie ta drużyna w tabeli 4 ligi świętokrzyskiej jest na 12 pozycji w lidze i wywalczyła 10 punktów w dotychczas rozegranych spotkaniach.

Alit Ożarów jest na siódmej pozycji, ale wygrana może pozwolić na awans nawet w okolice podium. W tej chwili piłkarze z Ożarowa mają 13 „oczek” wywalczonych w rozstrzygniętych do tej pory ośmiu kolejkach sezonu 2021/2022.

Bukmacherzy wcale nie stoją przed łatwą decyzją wyznaczając kursy na najbliższy mecz. Wszystko przez statystyki. W teorii Neptun Końskie ma sporo atutów, aby wygrać spotkanie rozgrywane na własnym terenie, co przełożyło się na kursy przedmeczowe. Jednak goście na wyjazdach czują się jak ryba w wodzie. Do tej pory Alit Ożarów grał trzy razy na obcych stadionach i zanotował komplet wygranych. Pod uwagę trzeba wziąć jednak klasę rywali, a dwoje z nich było notowanych niżej niż Neptun Końskie.

Domowe statystyki Neptuna także są solidne. Trzy wygrane i jedna porażka, która przytrafiła się w starciu z obecnym wiceliderem tabeli, to dobry prognostyk. Dlatego też zakłady bukmacherskie wyżej cenią zespół, który obecnie znajduje się niżej w 4 lidze świętokrzyskiej.

Zarówno Neptun jak i Alit do starcia w dziewiątej kolejce przystąpią podrażnione porażkami z minionego weekendu. Neptun Końskie przegrał na wyjeździe z niżej notowanym GKS-em Górno, natomiast Alit Ożarów uległ u siebie GKS-owi Rudki, który obecnie wyprzedza Alit o jeden punkt.

Mimo niższej lokaty w lidze, Neptun Końskie może pochwalić się lepszym bilansem goli. To również nie jest bez znaczenia. Drużyna gospodarzy powinna rozstrzygnąć starcie na swoją korzyść, ale należy pamiętać, że w niższych klasach rozgrywkowych często padają niespodziewane rozstrzygnięcia. Czy tam będzie i tym razem? Przekonamy się już w niedzielę.

Zakłady bukmacherskie na mecz Neptun Końskie – Alit Ożarów

Noblebet: Neptun Końskie – 1.45, X – 4.75, Alit Ożarów – 4.50
STS: Neptun Końskie – 1.50, X – 4.50, Alit Ożarów – 4.25

4 liga świętokrzyska. Neptun Końskie – Alit Ożarów. Kiedy mecz?

Spotkanie w ramach 4 ligi świętokrzyskiej odbędzie się w najbliższą niedzielę, 25 września. Początek o godzinie 16:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia