Cracovia II kontra Chełmianka Chełm. Jak wyglądają kursy bukmacherskie na mecz III ligi?

0

W najbliższej kolejce na boiskach piłkarskiej III ligi, grupy IV dojdzie do konfrontacji Cracovii II i Chełmianki Chełm. Bukmacherzy przygotowali ofertę zakładów na ten mecz, a zapowiedź spotkania i kursy na to spotkanie znajdziecie w niniejszym tekście.

Lider faworytem bukmacherów

Po rozegraniu pięciu kolejek obecnego sezonu liderem rozgrywek jest Cracovia II Kraków. Rezerwy popularnych „Pasów” nie zaznały jeszcze goryczy porażki w obecnej kampanii, a wygrywając cztery i remisując jeden mecz zgromadziły w swoim dorobku 13 punktów. Nad kolejnymi zespołami w tabeli Cracovia II ma trzy punkty przewagi. Póki co jedynym zespołem, który zdołał odebrać zespołowi z Krakowa część „oczek” jest KS Wiązownica.

Minione rozgrywki Cracovia II kończyła w słabym stylu, ale po tej dyspozycji obecnie nie ma już śladu. W zupełnie innym kierunku poszła Chełmianka Chełm, która mogła liczyć na przychylność bukmacherów u progu rozgrywek. W końcu Chełmianka to drugi zespół poprzedniego sezonu w III lidze, grupie IV. Jednak start obecnych zmagań nie należy do najlepszych w wykonaniu zespołu z Chełma.

Po pięciu rozgranych spotkaniach zespół Chełmianki ma na koncie zaledwie cztery punkty. Znacząco swój dorobek poprawił w poprzedniej serii spotkań, gdy zdołał pokonać Lubliniankę Lublin na własnym terenie. Chełmianka w końcu wywiązała się z roli bukmacherskiego faworyta, co nie udawało się wcześniej.

Problemem Chełmianki jest w tym sezonie defensywa. Drużyna będąca obecnie w dole tabeli straciła już dziewięć goli. Z kolei Cracovia II, która strzeliła do tej pory 16 bramek, jest najskuteczniejszą ekipą w swojej grupie III ligi.

Bukmacherzy nie mieli zatem wątpliwości kogo stawiać w roli faworyta. Dodatkowo w tygodniu Chełmianka Chełm rozgrywała mecz w ramach Fortuna Pucharu Polski. Rywalem był zespół, który podobnie jak Chełmianka Chełm, występuje na szczeblu III ligi. Jednak Rekord Bielsko-Biała okazał się zbyt trudnym przeciwnikiem dla Chełmianki. Na własnym terenie Rekord wygrał dość pewnie, a mecz zakończył się wynikiem 3:0.

Już przy okazji pucharowej konfrontacji bukmacherzy nie widzieli drużyny z Chełma w roli faworyta. Jeśli wyniki nagle się nie poprawią, to gra z pozycji underdoga będzie coraz częstszym zjawiskiem. Cracovia II musi natomiast przyzwyczajać się do roli bukmacherskiego faworyta, bowiem start sezonu ma bardzo udany.

Jak wyglądały ostatnie ligowe starcia Cracovii II i Chełmianki Chełm? Tu są powody do optymizmu dla gospodarzy najbliższego spotkania, ale znów musimy zaznaczyć, że Chełmianka w tym sezonie gra o wiele słabiej niż wskazywało na to zakończenie poprzedniego sezonu.

W ostatnim meczu bezpośrednim to właśnie Chełmianka Chełm wygrała 2:1 na własnym terenie. Jednak już spotkanie poprzedniego sezonu III ligi w Krakowie, to sukces Cracovii II 4:2. Chełmianka na wyjeździe potrafiła wygrać w kwietniu 2021 roku, a w sezonie 2020/2021 dołożyła do tego domowy remis 0:0 z rundy jesiennej.

Wysokie kursy bukmacherskie na wygraną Chełmianki mogą kusić niektórych typerów, tym bardziej, że dużo wskazuje na to, że zespół w końcu będzie piął się w górę. Pytanie tylko, czy może przełamać się już w starciu z liderem? Tu zdania są podzielone. Warto jednak brać pod uwagę, że mecz zaplanowany pierwotnie w Krakowie, odbędzie się w Chełmie. Dla Chełmianki pracować będzie zatem rola gospodarza.

Kursy bukmacherskie na mecz Chełmianka Chełm – Cracovia II

Betfan: Chełmianka Chełm – 3.70, remis – 4.00, Cracovia II – 1.75
Superbet: Chełmianka Chełm – 5.00, remis – 4.20, Cracovia II – 1.55
STS: Chełmianka Chełm – 3.55, remis – 3.85, Cracovia II – 1.82

Mecz Chełmianka Chełm – Cracovia II Kraków. Kiedy?

Pojedynek w rozgrywkach III ligi, grupy IV odbędzie się w niedzielę, 4 września. Początek o godzinie 13:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia