Inne

Zachęcamy do zapoznania się z poniższymi artykułami:

Olimpiada Matematyczna – informacje na temat Olimpiady Matematycznej. Czym jest Olimpiada? Co trzeba zrobić aby wziąć w niej udział? Jak wygląda punktacja? Co daje udział w Olimpiadzie? W serii artykułów na temat Olimpiady Matematycznej odpowiadamy na te i wiele innych pytań.

Uczniowskie Kluby Sportowe – informacje na temat Uczniowskich Klubów Sportowych. Czym jest UKS? Jak go założyć i finansować? Jakie turnieje organizowane są dla UKSów? Tego dowiesz się z serii artykułów, jakie przygotowaliśmy na temat Uczniowskich Klubów Sportowych.

Światowe Dni Młodzieży Panama 2019 – informacje na temat Światowych Dni Młodzieży, które w 2019 roku odbyły się w Panamie. Jaki był program wydarzeń? Czym jest Festiwal Młodych? Przedstawiamy serię artykułów na temat ŚDM w Panamie.

Dla Niepodległej – wspominamy wyjątkowy projekt edukacyjny zrealizowany w ramach obchodów 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Czym był projekt „Dla Niepodległej”? Jakie materiały wchodziły w skład projektu? Tego dowiesz się z serii artykułów dotyczących tego projektu.

Wiem, czym oddycham – informujemy o kampanii społecznej, której celem było uświadamianie Polaków o szkodliwości smogu oraz sposobach na poprawę jakości powietrza.

Wzór polityki prywatności – prowadzisz własną stronę internetową, sklep lub bloga i musisz umieścić tam politykę prywatności, a nie wiesz co powinna ona zawierać? Zachęcamy do skorzystania z darmowego wzoru polityki prywatności.

Ciekawe artykuły w języku angielskim – w serwisie WygranaOnline publikujemy także artykuły w języku angielskim.