Speed Dating Gdańsk 2022 

Speed Dating, czyli szybkie randki to sposób na to, by poznać nowe, interesujące osoby, a być może nawet swoją drugą połówkę”. Tego rodzaju organizowane spotkania urządza m.in. firma DreamDate, a wśród dostępnych lokalizacji jest też Gdańsk. W tym artykule sprawdzimy, jak wyglądało wydarzenie o nazwie Gdańsk Speed Dating 45-60, które miało miejsce 31 marca 2022 r. 

Gdańsk Speed Dating 45-60 – gdzie, kiedy i dla kogo? 

Spotkanie Gdańsk Speed Dating 45-60 zorganizowane zostało w Restauracji Ducha66, która mieści się pod adresem: ul. Świętego Ducha 66, 80-834 Gdańsk. Jak podpowiada nazwa wydarzenia, ten speed dating przeznaczony był wyłącznie dla osób w wieku między 45 a 60 lat. Organizator DreamDate przewidział na to spotkanie 30 wejściówek. Szybkie randki rozpoczynały się o godz. 18:00 w dniu 31 marca 2022 r. (czwartek). Żeby wziąć udział w speed dating należało nabyć bilet wstępu w cenie 69,99 zł. 

Gdańsk Speed Dating 45-60 – przebieg 

Szybkie randki to spotkania zorganizowane, dlatego mają swój z góry zaplanowany przebieg. Jak wyglądał omawiany Gdańsk Speed Dating? Oto jego plan: 

  • Przywitanie i wstęp (godz. 18:00 – 18:20) 

Na początek spotkania każdy uczestnik speed dating otrzymał indywidualny identyfikator, na którym znajdowało się jego imię i numer (przypisany na to wydarzenie). Uczestnicy mieli czas na zapoznanie się z regulaminem imprezy oraz zadanie ewentualnych pytań. 

  • Rozmowy (godz. 18:20 – 19:20) 

Następnie rozpoczynały się szybkie randki – rozmowa każdej pary trwała około 7 minut, w czasie których można było zadawać rozmówcy istotne ze swojego punktu widzenia pytania. Jak zapewniał organizator wydarzenia, DreamDate, na tego rodzaju imprezie można porozmawiać z co najmniej 10, a nawet 20 osobami. 

  • Przerwa (godz. 19:20 – 19:40) 

Po godzinie rozmów uczestnicy speed dating mieli 20 minut na chwilę oddechu, zamówienie napoju itp. 

  • Rozmowy (godz. 19:40 – 20:40) 

Następnie szybkie randki były wznawiane, co umożliwiło uczestnikom lepsze poznanie nowych osób. 

  • Zakończenie (godz. 20:40 -21:00) 

Na koniec uczestnicy Gdańsk Speed Dating 45-60 przekazywali osobie prowadzącej formularze, na których zaznaczyli te osoby, które wzbudziły ich zainteresowanie. 

Speed Dating i co dalej? 

W DreamDate obowiązuje zasada, że każdy uczestnik sam decyduje, czy chce spotkać się z kimś z nowo poznanych osób ponownie. Organizator spotkań w ciągu 48 godz. od zakończenia speed dating przesyła każdemu uczestnikowi numery telefonów wyłącznie tych osób, które odwzajemniły jego zainteresowanie. Dodatkowo informuje go także, ile łącznie osób wyraziło chęć ponownego spotkania z nim. 

Warto też wiedzieć, że szybkie randki organizowane przez DreamDate nie ograniczają się do wykonania serii krótkich rozmów z wieloma osobami. Zgodnie z przyjętą przez firmę formułą, po zakończeniu speed dating uczestnicy mogą pozostać w lokalu, by mieć okazję zweryfikować pierwsze wrażenie co do wybranych osób. Podobnie było w przypadku spotkania Gdańsk Speed Dating 45-60 – Restauracja Ducha66 chętnie ugościła tych, którzy chcieli mieć więcej czasu na rozmowy z nowymi znajomymi. 

Dream Date 

Dream Date to firma, która zajmuje się organizacją profesjonalnych spotkań typu speed dating. Szybkie randki urządza w miastach takich jak Warszawa, Wrocław, Poznań Gdańsk czy Gdynia. W swojej ofercie posiada wydarzenia przeznaczone nie tylko dla różnych grup wiekowych (np. 18-26, 25-38 czy 40-55), ale też dla grup o wspólnych zainteresowaniach czy cechach (np. dla osób z wyższym wykształceniem, podróżników, wegetarian itd.).