Nigdy nie przestawaj fantazjować – Ofelia Iga Krefft 

W jednym z odcinków podcastu „Oświeceni Hedoniści” gościnią była Iga Krefft, artystka występująca pod pseudonimem artystycznym „Ofelia”. O co pytała ją prowadzącą podcast Gabi Drzewiecka? Do czego nawiązuje intrygujący tytuł odcinka, który brzmi „Nigdy nie przestawaj fantazjować”? Czas uchylić rąbka tajemnicy. 

Nigdy nie przestawaj fantazjować – o czym jest rozmowa? 

Odcinku podcastu pt. „Nigdy nie przestawaj fantazjować” dotyczył w dużej mierze życia wewnętrznego Igi Krefft, co jest tym bardziej ciekawe, że jest ona autorką wyjątkowo osobistych piosenek. Ofelia opowiada w podcaście „Oświeceni Hedoniści” o tym, co ją inspiruje, o swoim dzieciństwie, czasach szkolnych i dotychczasowych wyborach artystycznych i życiowych.  

Iga Krefft zdradza też, jak wygląda jej współpraca z Kubą Karasiem, z którym przygotowuje swoją kolejną płytę pt. 8”. Podcast porusza też wiele innych tematów, takich jak radzenie sobie z kompleksami, pasja do podróżowania, tatuaże czy ukochany pies. Jak zwykle w programie „Oświeceni Hedoniści” podczas rozmowy przewija się też zagadnienie związane z hedonizmem i przyjemnością w życiu. 

Jeśli chcesz posłuchać, co na te wszystkie tematy miała do powiedzenia Iga Krefft vel Ofelia, zajrzyj na YouTube i poszukaj podcastu „Oświeceni Hedoniści”. 

Oświeceni Hedoniści – podcast lifestylowy 

„Oświeceni Hedoniści” to podcast dostępny na platformie YouTube. Do rozmów zapraszane są znane osoby z różnych branż, m.in. piosenkarze, aktorzy, influencerzy itd. Podczas wywiadów przedstawiają oni swoje spojrzenie na życie, nierzadko opowiadając o dość osobistych doświadczeniach i przeżyciach. Widzowie mogą dzięki temu dowiedzieć się także, co motywowało gwiazdy mainstreamu do podjęcia określonych kroków i decyzji oraz jakie były tego konsekwencje.  

Wśród prowadzących podcast jest m.in. znana dziennikarka Agnieszka Woźniak-Starak oraz Gabi Drzewiecka, która poprowadziła omówioną powyżej rozmowę z Ofelią pt. „Nigdy nie przestawaj fantazjować”.