Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice. Kursy bukmacherskie na mecz drugiej grupy śląskiej IV ligi

0

Rywalizacja na boiskach drugiej grupy śląskiej IV ligi rozkręciła się na dobre i już po kilku kolejkach pojawiają się pierwsi faworyci do awansu. Jeden z nich, czyli MRKS Czechowice-Dziedzice w następnej serii gier zmierzy się z Orłem Łękawica. Kto będzie górą w tym starciu? Na kogo stawiają bukmacherzy? Analizujemy kursy bukmacherskie przed pojedynkiem Orła Łękawica z MRKS-em Czechowice-Dziedzice.

Orzeł Łękawica chce się podnieść po dwóch porażkach z rzędu

Zespół z Łękawicy przyzwoicie rozpoczął ligowe rozgrywki. Najpierw zremisował 1:1 z Kuźnią Ustroń, choć był bliski wygranej – po golu Szymona Byrtka prowadziła właśnie drużyna Orła – jednak rywale zdołali wyrównać. W drugiej kolejce, Orzeł Łękawica bez większych problemów poradził sobie z Gwarkiem Ornontowice. Wynik spotkania otworzył Robert Mrózek, wyrównał pakując piłkę do własnej siatki Mateusz Biegun, ale trafienia Szymona Byrtka i kolejne Roberta Mrózka sprawiły, że trzy punkty mógł do swojego konta dopisać zespół Orła Łękawica.

Później jednak drużyna zanotowała kryzys i dwukrotnie schodziła z boiska pokonana. Najpierw musiała uznać wyższość ROW-u 1964 Rybnik, który wygrał 3:1, a następnie Unii Turza Śląska. W tym meczu faworyt bukmacherów wygrał aż 4:0. 

MRKS Czechowice-Dziedzice zajmuje miejsce na szczycie tabeli

Tymczasem drużyna prowadzona przez Wojciecha Białka nie zaliczyła w tym sezonie jeszcze żadnej porażki i zasłużenie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej stawce. Trzy zwycięstwa i remis – taki bilans to zasługa skutecznej gry całego zespołu zarówno w ofensywie, jak i defensywie.

W ostatnim meczu, przełożonym z trzeciej kolejki, MRKS Czechowice-Dziedzice nie miał większych problemów z uporaniem się z LKS-em Czaniec, który pokonał 2:0. Drużyna MRKS-u Czechowice Dziedzice zanotowała także dwa zwycięstwa 2:1 – odpowiednio z Spójnią Landek i Drzewiarzem Jasienica. Punkt urwała im po bezbramkowym remisie ekipa Błyskawicy Drogomyśl.

Zespół MRKS Czechowice-Dziedzice zdaniem bukmacherów będzie górą w tej rywalizacji

Lider tabeli, w opinii ekspertów bukmacherskich, powinien bez większych problemów poradzić sobie w meczu z Orłem Łękawica.

Kursy bukmacherskie na mecz Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice

Etoto: Orzeł Łękawica – 4.10, remis – 4.25, MRKS Czechowice-Dziedzice – 1.55 

Noblebet: Orzeł Łękawica – 4.30, remis – 4.45, MRKS Czechowice-Dziedzice – 1.50

STS: Orzeł Łękawica – 4.11, remis – 4.25, MRKS Czechowice-Dziedzice – 1.55

IV liga śląska grupa II. Orzeł Łękawica – MRKS Czechowice-Dziedzice. Kiedy mecz?

Spotkanie Orła Łękawica z MRKS-em Czechowice-Dziedzice w ramach rozgrywek drugiej grupy śląskiej IV ligi rozegrane zostanie 3 września o godzinie 16:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia