JKS Jarosław podejmie Igloopol Dębica. Bukmacherzy przygotowali kursy na mecz

0

Na dwie kolejki przed końcem tego sezonu, w tabeli IV ligi podkarpackiej, znane są już niemal wszystkie kluczowe rozstrzygnięcia. Mimo to nie zabraknie ciekawych dla kibiców spotkań, które typują bukmacherzy. W najbliższy weekend JKS Jarosław podejmie Igloopol Dębica.

Gospodarze faworytem bukmacherów

Przed meczem kursy bukmacherskie stawiają w roli faworyta JKS Jarosław, który jest w tej chwili wiceliderem tabeli IV ligi podkarpackiej. Fani drużyny z Jarosławia mogą być nieco rozczarowani, bowiem szanse na awans już odjechały, ale nadal można powalczyć o utrzymanie drugiej lokaty.

Igloopol Dębica znajduje się na siódmym miejscu w ligowej tabeli i będzie chciał tego miejsca bronić w ostatnich dwóch kolejkach rozgrywek. Będzie o to trudno, bowiem rywale za plecami naciskają, a jak już wspomnieliśmy, bukmacherzy nie typują Igloopolu do wygranej w najbliższym spotkaniu.

Trzeba jednak oddać, że klub z Dębicy – podobnie jak JKS Jarosław – prezentuje ostatnio dobrą formę. Ostatnie pięć spotkań to trzy wygrane i dwie porażki, co można uznać za wynik solidny. JKS gra jeszcze lepiej i zanotował cztery wygrane w pięciu minionych kolejkach, przegrywając tylko jeden mecz.

Nie dziwi zatem fakt, że JKS Jarosław ma lepsze notowania u bukmacherów, dodatkowo grając przed własną publicznością, gdzie radzi sobie całkiem dobrze. W tym sezonie bilans domowych gier to 13 wygranych, 2 remisy i trzy porażki. Igloopol Dębica na wyjazdach tak skuteczny nie jest. Do tej pory drużyna wygrała 7, zremisowała 2 i przegrała 9 meczów na obcym terenie.

Pod uwagę warto wziąć także bilans meczów bezpośrednich. W rundzie jesiennej obecnego sezonu wygrał Igloopol Dębica, co dla bukmacherów nie było wówczas aż tak dużą niespodzianką. Mecz zakończył się wynikiem 2:1. Patrząc na pięć ostatnich spotkań pomiędzy JKS Jarosław a Igloopolem Dębica, także bilans lepszy jest dla zespołu z Dębicy. Piłkarze Igloopolu odnieśli trzy zwycięstwa, raz padł remis i tylko raz triumfowali zawodnicy JKS Jarosław.

Kursy bukmacherskie na mecz JKS Jarosław – Igloopol Dębica

Betfan: JKS Jarosław – 1.65, remis – 4.00, Igloopol Dębica – 3.95
Superbet: JKS Jarosław – 1.55, remis – 4.40, Igloopol Dębica – 4.20
Noblebet: JKS Jarosław – 1.55, remis – 4.80, Igloopol Dębica – 3.75
STS: JKS Jarosław – 1.60, remis – 4.50, Igloopol Dębica – 3.62

Kiedy mecz JKS Jarosław Igloopol Dębica?

Spotkanie odbędzie się w sobotę, 11 czerwca. Początek o godzinie 17:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia