Mecz Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska oczami bukmacherów. Kto faworytem w III lidze?

0

Rozgrywki w III lidze, grupie IV rozkręcają się na dobre. W najbliższy weekend piłkarze rozegrają już siódmą kolejkę spotkań. Jednym z ciekawiej zapowiadających się spotkań jest mecz, w którym zmierzą się Podhale Nowy Targ i Podlasie Biała Podlaska. Kursy bukmacherskie są już dostępne. Kogo bukmacherzy widzą w roli faworyta?

Bukmacherzy nie mają wątpliwości

Chociaż wyżej w ligowej tabeli znajdują się piłkarze Podlasia Biała Podlaska, to w bukmacherskich kursach większe szanse na sukces dostaje Podhale Nowy Targ. Nie bez znaczenia w tym przypadku będzie rola gospodarza meczu.

Trzeba też zwrócić uwagę na to, że póki co w tabeli III ligi, grupy IV jest bardzo ciasno. Tak naprawdę następna kolejka może przewrócić wiele pozycji do góry nogami, zatem na samej obecnej sytuacji nie można bazować w pełni. Choć oczywiście daje to pewien pogląd na formę zespołów na początku sezonu.

Jak zatem obie drużyny radzą sobie na początku sezonu? Wyniki w tym momencie są dość wyrównane, bo choć Podlasie Biała Podlaska jest o cztery miejsca wyżej, to oba zespoły dzielą tylko dwa punkty. Jeśli Podhale Nowy Targ wygra mecz bezpośredni, to wyprzedzi zatem swojego najbliższego przeciwnika.

Póki co Podlasie Biała Podlaska to jeden z dwóch niepokonanych zespołów w tegorocznych rozgrywkach III ligi, grupy IV. Piłkarze z Białej podlaskiej zanotowali dwie wygrane i aż cztery remisy. Dwa zwycięstwa, dwa remisy i dwie porażką mają na koncie piłkarze Podhala Nowy Targ. Przegrywali jednak z nie byle kim, bowiem z Avią Świdnik i ŁKS-em Łagów, czyli zespołami będącymi w górnej połówce ligowej tabeli po sześciu kolejkach.

Jeśli spojrzymy na postawę u siebie, to kursy bukmacherów mogą mocno dziwić w przypadku stawiania Podhala w roli faworyta. Obie wspomniane porażki w tym sezonie zawodnicy z Nowego Targu odnieśli właśnie w meczach domowych. Być może bukmacherzy liczą, że po prostu ta seria trwa już zbyt długo, stąd typują przełamanie. Tym bardziej, że Podhale Nowy Targ ma patent na Podlasie w meczach domowych. Ostatnie pięć meczów w Nowym Targu między tymi zespołami wygrywali właśnie gracze Podhala.

Podlasie Biała Podlaska ostatni raz na obcym terenie przegrało jeszcze w minionym sezonie. Dobra forma na początku sezonu zwiastuje, że w Nowym Targu goście będą chcieli powalczyć chociażby o zwycięstwo. W tym przypadku można zwrócić uwagę na kursy w ramach podwójnej szansy, które oferuje m.in. STS. Prezentują się one następująco:

1X – 1.22, X2 – 1.90, 12 – 1.17

Ostatnie dwa wyjazdowe mecze Podlasie Biała Podlaska kończyło minimalnymi wygranymi 1:0. Jak już wspomnieliśmy, dwie porażki w tych sezonie u siebie zanotowało Podhale Nowy Targ. Bukmacherzy liczą na przełamanie gospodarzy, ale kursy na gości są zdecydowanie wyższe.

Historia spotkań bezpośrednim przemawia za Podhalem, i to właśnie na tej statystyce mogą bazować w dużej mierze bukmacherzy.

Zakłady bukmacherskie na mecz Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska

Betfan: Podhale Nowy Targ – 1.80, X – 4.00, Podlasie Biała Podlaska – 3.50
Fortuna: Podhale Nowy Targ – 1.80, X – 3.85, Podlasie Biała Podlaska – 3.40
Superbet: Podhale Nowy Targ – 1.90, X – 3.70, Podlasie Biała Podlaska – 3.50
STS: Podhale Nowy Targ – 1.75, X – 4.00, Podlasie Biała Podlaska – 3.50

Mecz Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska. Kiedy mecz?

Pojedynek III ligi, pomiędzy Podhalem Nowy Targ a Podlasiem Biała Podlaska, zaplanowano na sobotę, 10 września. Początek meczu o godzinie 17:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia