Gryf Zamość – Start Krasnystaw w meczu IV ligi lubelskiej. Bukmacherzy wskazali faworyta

0

W drugiej grupie lubelskiej IV ligi Gryf Zamość podejmie Start Krasnystaw. W zaledwie dziesięciozespołowych rozgrywkach liczy się każdy punkt, zatem stawka meczu będzie wysoka. Tym bardziej, że obie ekipy dzielą w tabeli tylko trzy „oczka”. Kto jest bukmacherskim faworytem do wygranej? Sprawdzamy kursy przedmeczowe.

Ze wskazaniem na gości

W kursach bukmacherskich można zauważyć tendencję, która większe szanse na wygraną daje gościom. Start Krasnystaw to obecny wicelider ligowej tabeli, który po czterech kolejkach obecnego sezonu ustępuje miejsca tylko Stali Kraśnik. Lider ma komplet 12 punktów, za kolei Start Krasnystaw zgromadził ich do tej pory 10.

Gospodarze meczu piątej kolejki IV ligi lubelskiej, Gryf Zamość, do tej pory wywalczyli siedem punktów w czterech rozegranych meczach. Daje im to czwarte miejsce w lidze, na równi z Tomasovią Tomaszów Lubelski oraz Spartą Rejowiec Fabryczny.

W meczach Gryfa Zamość do tej pory pada bardzo niewiele bramek. Bilans bramkowy 3:1, to zdecydowanie najskromniejszy dorobek w całej ligowej stawce. Dla porównania Start Krasnystaw legitymuje się bilansem 13:4. Który zespół narzuci swój styl? Jeśli wierzyć bukmacherom, to bliżej tego powinni być goście. Choć w domowych meczach piłkarze z Zamościa gola jeszcze nie stracili.

To przekłada się zresztą na bardzo skuteczną formę w meczach u siebie. Do tej pory w tym sezonie Gryf rozegrał dwa mecze i oba wygrał. Jedyna porażka w sezonie, i to wyjazdowa, przyszła w meczu z Granitem Bychawa. Gryf zremisował również 0:0 w poprzedniej kolejce, gdy na wyjeździe grał ze wspomnianą wyżej Tomasovią Tomaszów Lubelski.

Start Krasnystaw jedyne punkty w sezonie stracił remisując w trzeciej kolejce z Gromem Różaniec. W miniony weekend u siebie pokonał POM Iskrę Piotrowice 3:0. Co ciekawe, Start Krasnystaw jest bezbłędny na wyjazdach, choć ta statystyka lekko zakłamuje rzeczywistość. Do tej pory bowiem piłkarze Startu grali tylko raz na obcym terenie.

Czy zatem bukmacherzy zbyt pochopnie postawili Start Krasnystaw w roli faworyta? Punktowo zespół ten ma na pewno przewagę nad rywalem, ale i gospodarze nie mają póki co się czego wstydzić. Własny teren z pewnością im sprzyja, zatem niespodzianka nie jest wcale wykluczona.

Zakłady bukmacherskie na mecz Gryf Zamość – Start Krasnystaw

Betfan: Gryf Zamość – 3.00, X – 4.25, Start Krasnystaw – 1.85
Superbet: Gryf Zamość – 2.85, X – 4.00, Start Krasnystaw – 1.95
Etoto: Gryf Zamość – 2.75, X – 3.90, Start Krasnystaw – 2.00
Noblebet: Gryf Zamość – 2.75, X – 4.00, Start Krasnystaw – 1.95
STS: Gryf Zamość – 2.72, X – 3.90, Start Krasnystaw – 2.00

Mecz Gryf Zamość – Start Krasnystaw. Kiedy?

Mecz IV ligi lubelskiej grupy 2 w najbliższą niedzielę, 11 września. Początek starcia w Zamościu o godzinie 16:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia