Chełmianka Chełm – Orlęta Radzymin Podlaski. Bukmacherzy z kursami na pojedynek w III lidze

0

Za nami dwie kolejki sezonu w III lidze, grupie 4. Zespoły powoli rozpędzają się w nowym sezonie, a bukmacherzy coraz lepiej mogą ocenić ich potencjał. W najbliższej serii spotkań Chełmianka Chełm podejmie Orlęta Radzymin Podlaski. Jak prezentują się kursy przed tym pojedynkiem?

Gospodarze faworytem bukmacherów

Mimo przeciętnego startu sezonu Chełmianka Chełm jest bukmacherskim faworytem przed środowym spotkaniem. Jak do tej pory gospodarze wywalczyli zaledwie jeden punkt w dwóch meczach, a w miniony weekend przegrali wyjazdowe starcie z Sokołem Sieniawa. Co ważne, w obu dotychczasowych konfrontacjach Chełmianki gole strzelała każda z drużyn.

Jeśli zatem typerzy nie są pewni, czy bukmacherzy nie przecenili możliwości Chełmianki, to typowanie bramek z obu stron barykady może być ciekawym pomysłem. Tym bardziej, że podobnie sezon rozpoczęły Orlęta Radzymin Podlaski, które także są skuteczne pod bramką rywali, ale nie potrafią zachować przy tym czystego konta.

Jak wyglądały dotychczasowe wyniki gości w obecnym sezonie na boiskach III ligi, grupy 4? W pierwszej kolejce sezonu Orlęta Radzymin Podlaski wygrały, na wyjeździe, 2:1 z KS Wiązownicą. W miniony weekend na własnym terenie piłkarze z Radzymina Podlaskiego nie mieli już tyle szczęścia. Przegrali 2:3 z Unią Tarnów.

Obecnie Orlęta Radzymin Podlaski zajmują szóste miejsce w tabeli w dorobkiem trzech punktów, natomiast Chełmianka Chełm, która ma jeden wywalczony punkt w dwóch meczach, jest na pozycji czternastej.

Chociaż bukmacherzy, przynajmniej według kursów, stawiają w roli faworyta Chełmiankę Chełm, to ostatnie mecze bezpośrednie obu ekip zaprzeczają tej tezie. Dlaczego? Otóż ostatnie trzy konfrontacje Chełmianki z Orlętami kończyły się zawsze wygraną ekipy z Radzymina Podlaskiego.

W tej serii odbyły się dwa mecze ligowe w minionym sezonie, a także spotkanie sparingowe. Wyniki to kolejno, od najstarszego z nich: 2:0, 4:2 i 1:0 na korzyść ekipy Orlęta Radzymin Podlaski.

Początek obecnego sezonu, to z pewnością pewne rozczarowanie dla Chełmianki Chełm. Poprzednie rozgrywki na boiskach III ligi zespół zakończył jako wicemistrz. Teraz znajduje się blisko strefy spadkowej, choć to dopiero początek zmagań. Orlęta Radzymin Podlaski minioną kampanię zakończyły w środku stawki, na jedenastej lokacie.

Kursy bukmacherskie na mecz Chełmianka Chełm – Orlęta Radzymin Podlaski

Fortuna: Chełmianka Chełm – 2.05, X – 3.45, Orlęta Radzymin Podlaski – 3.00
Superbet: Chełmianka Chełm – 2.20, X – 3.70, Orlęta Radzymin Podlaski – 2.90
Etoto: Chełmianka Chełm – 2.05, X – 3.40, Orlęta Radzymin Podlaski – 3.15
Noblebet: Chełmianka Chełm – 1.98, X – 3.50, Orlęta Radzymin Podlaski – 3.25
STS: Chełmianka Chełm – 2.06, X – 3.45, Orlęta Radzymin Podlaski – 3.15
eWinner: Chełmianka Chełm – 2.02, X – 3.40, Orlęta Radzymin Podlaski – 3.11

Mecz Chełmianka Chełm – Orlęta Radzymin Podlaski. Kiedy spotkanie?

Mecz III ligi, grupy 4 odbędzie się w środę, 17 sierpnia. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Chełmie zaplanowano na godzinę 17:00.

Oceń post

Brak postów do wyświetlenia