Strona główna Zakłady - Aktualności Ciekawe zakłady Dwa kroki do awansu. Kursy bukmacherskie przed meczem Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg

Dwa kroki do awansu. Kursy bukmacherskie przed meczem Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg

0

W meczu 33. kolejki rozgrywek IV grupy III ligi, Cracovia II podejmować będzie Siarkę Tarnobrzeg. Do końca sezonu zostały już tylko dwa spotkania i zespół z województwa podkarpackiego jest już o krok od wywalczenia awansu i powrotu na drugoligowy szczebel piłkarski w Polsce. Rezerwy zespołu z Krakowa nie mają już natomiast żadnych szans na wyprzedzenie drużyny z Tarnobrzega. Na kogo w tym bardzo ciekawie zapowiadającym się meczu stawiają bukmacherzy? Przyglądamy się kursom bukmacherskim na mecz Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg.

Siarka Tarnobrzeg ma wszystko w swoich rękach

W poprzednim meczu Siarka Tarnobrzeg, zgodnie z przewidywaniami bukmacherów, pokonała 2:0 głównego konkurenta do awansu, zespół ŁKS-u Łagów. Choć Marcin Stefanik nie wykorzystał w 20. minucie rzutu karnego, to już dwie minuty później z jedenastki nie pomylił się Ivan Agudo, a jeszcze przed przerwą wynik ustalił Michał Bierzało.

Zwycięstwo z ŁKS-em Łagów było doskonałą reakcją na wcześniejszą porażkę z Chełmianką Chełm 0:1. Dzięki temu Siarka Tarnobrzeg ma znów wszystko w swoich rękach, do awansu wystarczą jej dwa zwycięstwa i to rywale muszą liczyć na jakieś potknięcie tarnobrzeżan.

Cracovia II musi o rok odłożyć plany awansu

Tymczasem rezerwy Cracovii, choć długo były w grze o promocję do drugiej ligi, wyłożyły się na ostatniej prostej. Gracze z Krakowa nie wygrali w czterech ostatnich meczach – przegrali Chełmianką Chełm, ŁKS-em Łagów, Orlętami Radzyń Podlaski i zremisowali z Wisłoką Dębica. W ten właśnie sposób zaprzepaścili dobrą sytuację w tabeli, na którą pracowali we wcześniejszych fazach sezonu.

Bukmacherzy stawiają na zwycięstwo Siarki Tarnobrzeg

W poprzednim meczu obu drużyn zakłady bukmacherskie wskazywały, że powinniśmy się spodziewać zwycięstwa Siarki Tarnobrzeg. Tak też się stało, a zespół z Podkarpacia wygrał skromnie 1:0. Jedyną, lecz zwycięską bramkę zdobył Paweł Mróz.

Również i tym razem bukmacherzy typują, że trzy punkty wrócą do Tarnobrzega.

Kursy bukmacherskie na mecz Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg

Betfan: Cracovia II – 3.35, remis – 4.00, Siarka Tarnobrzeg – 1.85

Fortuna: Cracovia II – 3.50, remis – 3.70, Siarka Tarnobrzeg – 1.80

Superbet: Cracovia II – 4.20, remis – 3.70, Siarka Tarnobrzeg – 1.75

Etoto: Cracovia II – 3.75, remis – 3.60, Siarka Tarnobrzeg – 1.80

Noblebet: Cracovia II – 3.85, remis – 3.70, Siarka Tarnobrzeg – 1.75

STS: Cracovia II – 3.80, remis – 3.65, Siarka Tarnobrzeg – 1.81

eWinner: Cracovia II – 3.67, remis – 3.52, Siarka Tarnobrzeg – 1.78

III liga grupa IV. Cracovia II – Siarka Tarnobrzeg. Kiedy mecz?

Mecz IV grupy III ligi pomiędzy Cracovią II, a Siarką Tarnobrzeg zostanie rozegrany 11 czerwca w Krakowie. Początek starcia o godzinie 13:00.

Oceń post